پیامی که بیانسه پس از مصاحبه اپرا به مگان مارکل ارسال کرد

مگان و هری در دفتر مشترک خانه شان در مونتسیتو در کالیفرنیا فیلمبرداری می کردند. مگان پیام را دریافت کرد و با صدای بلند گفت: “بیونسه همین الان پیام داد.” تنوع.

بیانسه در سال 2019 با مگان و هری ملاقات کرد شیر شاهاولین نمایش در لندن مگان، مانند همه ما، از طرفداران بزرگ بی است. یافتن آزادی کارولین دوراند، یکی از نویسندگان و گزارشگر سلطنتی برای ELLE.com گزارش داد که مگان «پیش از دیدار با بیانسه در اولین نمایش، «عصبی» بود. بیانسه بعداً در مورد ملاقات با هری و مگان اظهار داشت: “آنها خیلی شیرین هستند.”منبع هری با تمسخر گفت: “خفه شو!”

در قسمت پایانی، مگان پس از پخش مصاحبه همه جانبه اپرا در مارس 2021، دریافت متنی از بیانسه (!) فیلمبرداری شد. بله، آنها شماره یکدیگر را دارند.

هری گفت: «خوب گفته شد.

مگان مارکل با بیانسه

ملاقات مگان مارکل با بیانسه در جولای 2019.

استخر WPA//گتی ایماژ

در حالی که بیشتر جلد دوم مستندهای نتفلیکس هری و مگان آنچه که باعث شد مگان مارکل و پرنس هری به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی کار عقب نشینی کنند و واکنش منفی خانواده سلطنتی به آن، یک لحظه سلبریتی قسمت آخر را بررسی می کند – و در مورد کسانی صحبت می کند که مگان و هری را در روزهای اولیه پست خود حمایت کردند. -سلطنتی ها

“[She’s] من هنوز نمی‌توانم باور کنم که او می‌داند من کی هستم.» مگان پیش از ترجمه متن بی برای او ادامه داد: «او گفت که می‌خواهد من احساس امنیت و محافظت کنم. او به شجاعت و آسیب پذیری من اعتراف می کند و به آن احترام می گذارد و فکر می کند که من برای شکستن نفرین های نسلی انتخاب شده ام که باید درمان شوند.