پریانکا چوپرا با بیبی مالتی یک عکس گرانبها را به اشتراک می گذارد

چوپرا گفت: “من واقعاً از این فصل از زندگیم با دخترم محافظت کرده ام.” ووگ در مصاحبه ژانویه “چون فقط مربوط به زندگی من نیست، بلکه مال او هم هست.” برای ووگ در عکس روی جلد، پریانکا چوپرا با بچه مالتی ژست گرفت، اما در حالی که چوپرا به دوربین خیره شد، دخترش رو به مادرش تصویر شد. 20 سال است که با سرعت سرسام آور کار می کنم. او به او گفت: من همیشه اینطور بوده‌ام که “چیز بعدی چیست؟” ووگ. اما اکنون احساس می‌کنم یک مرکز، یک حس آرامش دارم، زیرا هر تصمیمی در نهایت به او بستگی دارد.»


منبع

چوپرا با اضافه کردن یک هشتگ #MM و ایموجی‌های 🥹😍❤️🙏🏽 سلفی را توضیح داد: «با مامان شاد باش». در این تصویر شیرین، چوپرا دختر بچه 1 ساله خود را در یک بازو نگه داشته، در حالی که در دست دیگرش برس آرایشی زده است. مالتی در حالی که مادرش هنوز لباس حمام به تن دارد، لباس پوشیده و آماده با یک ژاکت آبی شیرین ظاهر می شود.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

به نظر می رسد پریانکا چوپرا جوناس سیاست رسمی خود را در مورد به اشتراک گذاشتن عکس های صورت دخترش در شبکه های اجتماعی تغییر داده است و اکنون بقیه ما با عکس های شایان ستایش از نوزاد مالتی ماری متبرک شده ایم. برای مثال، این عکس زیبای چوپرا در 27 مارس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، که نشان می‌دهد مالتی کوچولو به مادرش کمک می‌کند تا آن روز را آرایش کند.

چوپرا تا فوریه 2023 شروع به اشتراک‌گذاری تصاویر چهره مالتی در رسانه‌های اجتماعی خود نکرد. دختر کوچک – که چوپرا با همسرش نیک جوناس به اشتراک می‌گذارد – اولین حضور کامل خود را در 13 ماهگی در پستی در اینستاگرام در 19 فوریه انجام داد. چوپرا در توضیح عکس‌ها نوشت: «روزهایی مثل این، ❤️». قبل از آن، مادر جدید مطمئن می شد که دخترش در هر عکسی که در رسانه های اجتماعی ارسال می شود، رو به دوربین است، در غیر این صورت با یک ایموجی ویژگی های او را پنهان می کند.