پرکننده گردن و بوتاکس گردن: هر آنچه که باید بدانید

در حالی که محبوبیت آن در حال افزایش است، پرکننده گردن همچنان یک درمان “خارج از برچسب” است، به این معنی که هنوز توسط FDA برای استفاده برای این منظور تایید نشده است. (یک دلیل خوب دیگر برای رزرو با یک متخصص پوست یا جراح قابل اعتماد.) هنوز ، مطالعات نشان می دهد که این یکی از موثرترین راه ها برای صاف کردن خطوط افقی گردن است. متخصصان پوست موافق هستند که شما باید از پرکننده HA (اسید هیالورونیک) نرم و “غیر متقاطع” برای این درمان استفاده کنید، اما نوع و تکنیک بسته به فردی که دارید متفاوت است. رفتن به – و کجا.

در قرار من، Golueke بلافاصله به سراغ ویال های Profhilo رفت، یک ماده تزریقی مرطوب کننده که او ترجیح می دهد برای ناحیه گردن استفاده کند. برخلاف پرکننده‌های مبتنی بر HA، فقط حاوی اسید هیالورونیک خالص و تثبیت‌شده است، که حتی نرم‌تر و قابل پخش‌تر از بسیاری از پرکننده‌های گردن HA است. او می گوید: «در چند سال اخیر در بریتانیا و اروپا بسیار محبوب شده است. “مثل عسل پخش می شود.” در ایالات متحده، انتخاب انژکتور شما از پرکننده های مبتنی بر HA متفاوت است.

قیمت فیلر گردن بسته به محل و نوع تزریق شما بسیار متفاوت است. گولوکه تخمین زد که هزینه درمان پروفیلو مستقر در مونیخ من 400 دلار خواهد بود و 4 تا 6 ماه طول می کشد، در حالی که بوو می گوید که درمان های او در نیویورک Belotero یا Volbella معمولا “حدود 800 دلار هزینه دارد، اما 9 تا 12 ماه طول می کشد.”منبع

Golueke در چند سال گذشته شاهد افزایش درخواست‌های تزریق گردن بوده است. او می‌گوید: «ما خیلی بیشتر از گذشته به دستگاه‌هایمان نگاه می‌کنیم، که این یکی از دلایل کلیدی از دست دادن خاصیت ارتجاعی در این ناحیه و چین و چروک‌های فنی گردن است». “بیماران من متوجه شده اند که گردن اغلب نشانه های پیری را بیشتر از صورت نشان می دهد.”

من به عنوان کسی که دوست دارد بوتاکس را در مهمانی های شام معرفی کند، با تزریقات بیگانه نیستم. که گفت گردن مواد تزریقی – مانند پرکننده گردن و بوتاکس گردن – چیزی بود که هرگز به آن فکر نمی‌کردم تا اینکه دو سال قرنطینه متناوب باعث شد تمام روز در زوم به خودم خیره شوم. برای برخی از ما، افزایش زمان صرف شده برای نگاه کردن به چهره‌هایمان باعث تغییر به سمت اصلاحات ظریف شد. برای من، این باعث تمرکز نزدیک بینی بر روی چین و چروک های فنی گردن من شد که به سادگی از بین رفتن امتناع می کردند.

دکتر ویتنی بوو، متخصص پوست ساکن نیویورک و بنیانگذار دکتر ویتنی بو بیوتی، می گوید: «این بسیار به تکنیک بستگی دارد، بنابراین به یک تزریق کننده با تجربه بروید. من Belotero یا Volbella را ترجیح می دهم که با لیدوکائین ترکیب شود.

هزینه فیلر گردن چقدر است؟

مانند بسیاری از انواع رایج فیلرهای صورت، فیلر گردن بر پایه اسید هیالورونیک است، ماده ای که به رطوبت متصل می شود و به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد. این بدان معناست که اگر نتایج را دوست ندارید، می‌توان آن را فوراً با آنزیمی به نام هیالورونیداز حل کرد.

در حالی که خطوط گردن من “شدید” نبودند، گولوکه گفت که آنها به اندازه کافی برجسته بودند تا یک قرار ملاقات را توجیه کنند. این تنها چیزی بود که برای شروع یک گفتگوی طولانی در مورد ریزه کاری های تزریقی به گردن نیاز داشتم.

فیلر گردن چیست؟

در حالی که دوستان و همکاران به من گفتند که خطوط روی گردن من آنقدرها قابل توجه نیست، من مأموریت داشتم تا آنها را ناپدید کنم. حتی قوی‌ترین محصولات مراقبت از پوست من تأثیر کمی داشتند، بنابراین تصمیم گرفتم یک قرار ملاقات رسمی با دکتر تیم گولوکه، دکتر تیمم گولوئک، MD، و موسس مراقبت از پوست رویال فرن رزرو کنم تا ببینم آیا می‌توانم گردنی صاف با سوزن داشته باشم یا خیر. گولوکه قبلاً صورتم را با بوتاکس ماساژور و پرکننده‌های گونه‌ای حجاری کرده بود، بنابراین چین و چروک‌های گردنم به وضوح در دستان خوبی بودند.