پرنسس کیت یک روز بارانی را در یک گروه قرمز زیبا روشن می کند

rugbyl wc 2021 eng png royals

مارتین ریکتگتی ایماژ

اوایل این هفته، این زن سلطنتی شیک هنگام پیوستن به شاهزاده ویلیام برای بازدید از خیابان، یک مرکز اجتماعی و جوانان مستقر در اسکاربرو، انگلستان، لباس پاییزی شیک دیگری به تن کرد. تیپ تک رنگ شتری او شامل یک لباس ژاکت یقه‌دار قد متوسط، یک کمربند چرمی گرم با رنگ کاراملی و یک پالتو پشمی به رنگ شنی بود.

روسری اولیگتی ایماژ

شاهزاده و پرنسس ولز از اسکاربورو بازدید می کنند

مجموعه او شامل یک کت تا مچ پا و دو سینه با دکمه‌های مشکی از الکساندر مک‌کوئین بود که برای اولین بار در اکتبر 2020 عرضه شد. او کت را روی یقه‌ی یقه‌ای زرشکی، دامن چین‌دار ماکسی از Boden و چکمه‌های شرابی تیره قرار داد. . او یک چتر سیاه بزرگ حمل می کرد تا در نم نم باران بعد از ظهر خشک بماند، و لوازم جانبی او شامل یک جفت گوشواره مروارید، حلقه نامزدی از یاقوت کبود و الماس او و یک سنجاق خشخاش قرمز روز یادبود بود.

شاهزاده خانم ولز امروز به استادیوم DW در ویگان انگلستان رفت و در آنجا از تیم مردان انگلیس حمایت کرد که آنها در یک چهارم نهایی لیگ جهانی راگبی 2022 به مصاف پاپائو گینه نو رفتند. برای بیرون رفتن بارانی، سلطنتی لباس چند رنگ قرمز به تن کرد تا به رنگ های ملی تیم اشاره کند.

کمد لباس پاییزی بی عیب و نقص پرنسس کیت همیشه زیبا به نظر می رسد، بارانی یا درخشان.

شاهزاده خانم در اوایل سال جاری به عنوان حامی سلطنتی اتحادیه فوتبال راگبی و لیگ فوتبال راگبی انتخاب شد و حمایت هایی را که قبلاً شاهزاده هری در اختیار داشت، بر عهده گرفت. قبل از شروع بازی، کیت با تیم های انگلیس و پاپوآ گینه نو در زمین مسابقه ملاقات کرد. او همچنین در یک دقیقه بدون سکوت به عنوان بخشی از مسابقات Movember Mental Fitness Day شرکت کرد، که هدف آن مبارزه با تأثیر مخربی است که سکوت می تواند بر سلامت روان مردان داشته باشد.

rugbyl wc 2021 eng png royals

زوج سلطنتی همچنین مجموعه دیگری از سنجاق‌های خشخاش قرمز را پوشیدند – نمادهایی مرتبط با روز یادبود بریتانیا، که در 11 نوامبر برگزار می‌شود.

استخر WPAگتی ایماژ

کاروی تنگگتی ایماژمنبع

حضور پرنسس ولز در یک چهارم نهایی لیگ راگبی انگلیس در جام جهانی 2021

روسری اولیگتی ایماژ

rugbyl wc 2021 eng png royals

کیت همچنین با اعضای تیم‌های لیگ راگبی زنان انگلیس و کانادا در نیمه دوم، پس از بازی تیم‌ها، ملاقات کرد. جام جهانی لیگ راگبی امسال یک رقابت تاریخی است و مسابقات جام جهانی مردان، زنان و ویلچر برای اولین بار در کنار یکدیگر برگزار می شود.