پرفروش ترین کتاب های دنیا که هر خواننده‌ای را مجذوب خود می‌کنند چطور

نام انگلیسی این کتاب چهل قانون عشق است که توسط شمس تبریزی نرم افزار فرا کتاب روایت می شود. از سال 1945 ، انتشار “نبرد من” ، که در واقع بیوگرافی ، ایده ها و نظرات آدولف هیتلر است ، متوقف شد. انتشار میلیون ها نسخه این ممنوعیت غیر رسمی را همیشه ناقص کرده است. کتابی که شما را با داستانش همراه می‌کند اما کتاب داستان یا رمان نیست.

  • رمان پرسی، یک تلاش فلسفی است که در آن علامت سوال به راحتی پوشیده می‌شود.
  • این فروشگاه به کاربران امکان خرید PDF کتاب‌ خارجی را در دسته‌بندی‌های مختلف از قبیل پرفروش‌ترین‌ها، کلاسیک‌ها و دیگر موارد فراهم می‌کند.
  • ملکه الیزابت با بسیاری از پرستاران خانگی دست می‌داد، اما پادشاه عربستان باید قصایدی طولانی و مکرر را که تحت اشراف او به سمعش می‌رسانند، بشنود.
  • شازده کوچولو برای اولین بار در آوریل 1943 به زبان انگلیسی و فرانسوی در ایالات متحده منتشر شد.

آن‌ها رفتار‌های دگردیسی خارق العاده‌ای را از خود نشان می‌دهند تا بقای خود را تضمین کنند. از یک طرف به سرعت موفق شده تا پله‌های ترقی را طی کند و در دنیایی از ثروت غرق شود و از سوی دیگر یکی از کشورهای باثبات در این منطقه است. هرچند در منطقه‌ای قرار گرفته است که روزبه‌روز بیشتر از قبل شاهد کودتاها و یا تهاجمات بیگانگان و آشنایان قرار گرفته است اما با اینحال توانسته ثبات خود را حفظ کند. در طول این چند سال اخیر نیز شاهد تغییراتی در سطح وسیع و گسترده بود که تعجب تمام دنیا را برانگیخت. بنای اندرونی خانم عزت الدوله، باغ و اطراف آن را خوب به خاطر دارم، چون سال‌های بعد متعلق به سالار لشکر شد، ما و دختران این برادر همسن و هم مدرسه بودیم.

کتاب اینشتین می‌گوید: تو نابغه‌ای

استفنسون این رمان‌ برتر جهان را براساس واقعیت مجازی نوشته است. بیان ماجرایی درخصوص اسیر شدن شخصیت‌ها در واقعیت مجازی… یک ویروس کامپیوتری مخرب (یا یک دارو) به نام «سقوط برف» که پخش شده و به‌نحوی شروع به آلوده کردن انسان‌ها می‌کند. پورت مسیبی و همسرش، کیت، با دوستان خود در شمال آفریقا سفر می‌کنند. عبوری که آن‌ها را در برابر کویر، اعراب و استعمارگران فرانسوی قرار می‌دهد. خانم جین برودی در مدرسه‌ی دخترانه‌ی بی‌سروصدای «مارسیا بلین»، بهترین و موفق‌ترین دوران تدریس خود را سپری می‌کند. او تصمیم دارد تا عدم وابستگی، انگیزه و بلندپروازی را ملکه‌ی ذهن دانش‌آموزان سازد اما خیانت یکی از این دانش‌آموزان به خانم برودی، همه چیز را دستخوش تغییر می‌کند.

اگر شما می‌خواهید کتابتان را در این سایت منتشر کنید، می‌توانید به‌صورت رایگان عضو شوید. با استفاده از قابلیت سرچ این سایت کاربران قادر هستند کتاب‌ها را بر اساس عنوان کتاب یا نام نویسنده آن جستجو کنند. آپشن دیگر این وبگاه برای یافتن کتب، استفاده از بخش‌های مختلف آن مانند ۱۰ کتاب برتر، جدیدترین کتب شنیداری، کتب برگزیده و آخرین کتب منتشرشده است. کتاب موردنظرتان را پیدا، روی دکمه DOWNLOAD کلیک و فرمت دلخواه را انتخاب کنید؛ اما به نظر می‌رسد فقط فرمت PDF رایگان است و فرمت‌های EPUB و Kindle فقط برای کاربران ویژه می‌باشد.

پرفروش ترین کتاب های دنیا که هر خواننده‌ای را مجذوب خود می‌کنند چطور

طبیعتاً مواردی که در دو قسمت قبل به آن‌ها اشاره شد در اینجا دوباره ذکر نمی‌شود. ما در وب‌سایت معرفی کتاب کافه‌بوک همواره تلاش می‌کنیم تا به شما مخاطبان گرامی در انتخاب کتاب خوب برای مطالعه کمک کنیم. تا امروز بیشتر از ۸۵۰ کتاب را در ژانرهای مختلف معرفی کرده‌ایم (اما تمرکز ما بیشتر از هر چیزی معرفی رمان است). برای هر کتاب نیز یک سری اطلاعات مفید در اختیار شما قرار می‌دهیم و در چند مرحله کتاب‌ها را معرفی می‌کنیم. در مواردی هم به نقد و بررسی کتاب می‌پردازیم اما عمده تمرکز ما در کافه‌بوک معرفی کتاب است که در واقع می‌توان نام «مرور کتاب» را نیز روی آن گذاشت. سالینجر» (J.D. Salinger)، در سال ۱۹۵۱ نوشته شده و به سرخوردگی‌های دوران نوجوانی می‌پردازد.

کتاب جهانی که می بینم اثر آلبرت انیشتین

شخصیت دیگر داستان، جِهووا در مراسم پرده‌برداری با هم برخورد می‌کنند. شاید جزئیات شما را خسته کند ولی هر صفحه پر از صداها، بوها و آه‌های شهر در آستانه هزاره‌ی جدید است. زیر کوه آتشفشان ماجرای آخرین روز زندگی کنسول سابق انگلستان در کواوهناهواک، جئوفری فیرمین است. محل داستان شهری کوچک و باستانی در مکزیک به نام کواوهناهواک و زمان روز جشن مردگان سال ۱۹۳۸ است. پرواز بر فراز آشیانه فاخته و یا دیوانه از قفس پرید نام رمانی‌ست که در بیمارستانی روانی در ایالت اورگون آمریکا می‌گذرد. کن کیسی در این کتاب به نقد مکتب روان‌شناسی رفتارگرایی می‌پردازد و اصول انسانی را می‌ستاید.

نیویورک تایمز ، روزنامه‌ی معتبر آمریکایی است که هم درآمریکا و هم در نقاط دیگر جهان منتشر می‌شود. روزنامه‌ی نیویورک‌تایمز به شرکت نیویورک‌تایمز تعلق دارد که مالک هجده روزنامه‌ی بین‌المللی دیگر هم هست. علاوه بر این، در طول سال‌های فعالیتش که از ۱۸۱۵ میلادی آغاز شده است، ۱۱۲ جایزه پولیتزر هم برند شده است. هیئت تحریریه‌ی نیویورک‌تایمز درباره‌ی کتاب‌ها، فیلم‌ها، تئاترها و … نقدهای مختلفی می‌نویسند. نیویورک‌تایمز همچنین لیستی از کتاب های پرفروش در زمینه‌های مختلف داستانی و غیر داستانی هم آماده می‌کند. این لیست مبنای کار بسیاری از فعالان این حوزه و همچنین منبع معتبری برای انتخاب بهترین کتاب‌های دنیا است.