پرفروش ترین طرح های تابلو فرش ماشینی از مرکز کارخانه کاشان

بنابراین اگر دوست دارید دفتر کاری و یا محیط اداری را با تابلو فرش ماشینی تزئین کنید، حتما از طرح‌های سفارشی و متناسب با این فضا استفاده کنید. در یک دسته‌بندی کلی می‌توان انواع تابلو فرش ماشینی را به تابلو فرش بافت ماشین و تابلو فرش چاپی تقسیم کرد. در تابلو فرش بافت ماشین، نقشه بافت در کنار نخ‌ها با رنگ‌های مختلف در اختیار دستگاه بافت قرار می‌گیرد و کار بافت به سرعت و در ابعاد تعیین شده انجام می‌شود. با رشد صنعت و تولید فرش‌های ماشینی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، تولید تابلو فرش ماشینی نیز، ایده جالبی بود که با سرعتی بیشتر و قیمت مناسب‌تر، بتوان انواع تابلو فرش ماشینی را در طرح، ابعاد و رنگ‌های مختلف تولید کرد. با توجه به سوالاتی که در زمینه انتخاب تابلو فرش ماشینی و تفاوت‌های آن با تابلو فرش دستباف وجود دارد، در ادامه این صفحه تمامی نکات مهم در خرید آن را بررسی می‌کنیم.

تابلو فرش ماشینی نرمین کسا طرح دربار فرانسه کد NKP.M 116

لازم به ذکر است که نخ های به کار رفته در تابلو فرش ماشینی به دلیل اینکه شیمیایی هستند نسبت به الیاف تابلو فرش دستباف از مقاومت کمتری برخوردارند و همین علت قیمت کمترِ تابلو فرش های ماشینی نسبت به تابلو فرش های دستی است. فرش‌های تابلویی جزء ریزبافت‌ترین فرش‌های ماشینی محسوب شده و از زمان‌های گذشته جهت زیبا نمودن منزل از آن‌ها استفاده می‌کردند. از تابلو فرش‌ها می‌توان به‌عنوان کادو برای مناسبت‌های خاص از جمله روز مادر، روز پدر، تولد و … استفاده کرد. این محصول به دو صورت ماشینی و دستبافت تولید می‌شود که مسلماً نوع دستبافت آن قیمت و ارزش هنری بیشتری دارد.

به جز این ابعاد ممکن است سایز های دیگری نیز در بازار فرش مشاهده کنید. انتخاب ابعاد مناسب بستگی به علاقه و سلیقه شما یا فضای دکوراسیون خواهد داشت. تابلو فرش ها شامل طرح ها و نقش های متفاوتی هستند که در ادامه چند تا از مهم ترین و پرکابرد ترین آن ها را نام خواهیم برد تا با نقش و نگار تابلو فرش ها بیشتر آشنا شوید و به راحتی خرید خود را انجام دهید. یا نام افراد زیر تخته بافته می شود و تنها در صورت حرفه ای بودن می توانید این را تشخیص دهید. تابلو فرش ها فرش های تزئینی هستند که تصویری از طبعیت، باغ و رودخانه و چهره های تاریخی و… مانند عکس قاب شده و روی دیوار نصب می شوند. اصالت فرش به شهر سررود برمی گردد که به مرکز تولید تابلو فرش تبدیل شده است.

  • نوع چیدمان اتاق نکته بعدی است، اگر اتاق مورد نظرتان چیدمانی شلوغ دارد و وسایل زیادی در اتاق دارید بهتر است از خرید تابلو فرش با طرح تابلو فرش شلوغ خودداری کنید.
  • انتخاب قاب برای تابلو فرش، که به عنوان نگهدارنده و زیبانمایی آن برای نصب روی دیوار استفاده می شود که در سایت دیجی دکوری در پنج طرح مختلف وجود دارد.
  • در بافت این نوع تابلو فرش، از الیاف مصنوعی استفاده می‌شود و بیشترین متریال کاربردی، آکریلیک و مواد پلی استر است.
  • البته با توجه به تمامی موارد ذکر شده به‌خوبی می‌توانید تفاوت‌های بین تابلو فرش دستباف و ماشینی را تشخیص دهید.

تابلو فرش اصالتی ایرانی دارد و در سراسر دنیا نیز این موضوع ثابت شده است. شهر سردرود که از توابع شهرستان تبریز در استان آذربایجان است پایتخت و خاستگاه تولید فرش تابلویی در دنیا به شمار می رود. فرش های تبریز نیز هم اکنون از بهترین فرش های دستباف ایرانی محسوب می شود. بهتر است زمانی که محصول را تهیه می نمائید یک قاب بسیار زیبا و شیک برای آن سفارش دهید. همچنین چنانچه به پشت فرش نگاه بیاندازید ، می توانید شناسنامه و نیز تعداد و سایز گره های آن را مشاهده نمائید.

تابلو فرش مینیاتوری

طرح تابلوفرش و رنگ آن بسیار مهم بوده و تأثیر زیادی روی دکوراسیون داخلی خانه شما دارد. پس حتماً قبل از خرید، به این نکته توجه کنید که چه طرح و رنگی، بیشتر با سایر وسایل خانه شما هماهنگ شده و به زیبایی آن می‌افزاید. از تابلو فرش به عنوان هدیه برای دوستان و آشنایان خودتان هم می‌توانید استفاده کنید.

مانند عکس قاب شده و روی دیوار نصب می شوند.

خوب است بدانید که معمولاً اطلاعات مربوط به فرش یا هر فرش دیگر در پشت آن قرار می گیرد ، بنابراین می توانید قسمت پشت کار را بررسی کرده و از هویت فرش مطلع شوید و آن را بخوانید. به خاطر داشته باشید که بهتر است فرش بدون قاب تهیه شود ، زیرا این قاب می تواند منحنی های فرش را بپوشاند ، در حالی که اگر دو طرف فرش را بدون قاب روی هم قرار دهید ، به راحتی متوجه خمیدگی های آن خواهید شد. تابلو در سه سایز یا اندازه مختلف؛ بزرگ، متوسط و کوچیک دسته بندی می شوند. در روش چاپ کلاریس، شما هیچ محدودیت رنگی در تولید ندارید و هر رنگی که در تصویر اصلی مشاهده می کنید در خروجی آن هم مشاهده خواهید کرد.

پرفروش ترین طرح های تابلو فرش ماشینی از مرکز کارخانه کاشان