پرتره سلطنتی روز شکرگزاری 2022 کارداشیان

اوه، و در اینجا یک ویدیو از حساب مشترک نورث و کیم در TikTok است.

شکرگزاری کارداشیان

اینستاگرام

اینستاگرام

اگرچه TBH میز بچه ها بسیار سرگرم کننده تر به نظر می رسد:

و قبل از اینکه بپرسید، نه، بچه های خلو کارداشیان و کایلی جنر بودند. نه در این پرتره ها آشکار می شود. کیم به وضوح می‌دانست که دوربین‌ها همه جا خواهند بود، بنابراین او هر دو کایلی و کلو را در حالی که بچه‌های کوچکشان را در آغوش گرفته‌اند نقاشی می‌کردند – در حالی که سرشان به سمت هنرمند است.

شکرگزاری کارداشیان

در همین حال، به نظر می رسد که کارداشیان ها همه را به دو جدول تقسیم کردند: بچه ها در مقابل بزرگسالان (کلاسیک). اینجا جایی است که بزرگترها غذا خوردند:

اینستاگرام

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

شکرگزاری کارداشیان

اینستاگرام

اینستاگرام

شکرگزاری کارداشیان

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

اگر فکر می‌کردید خانواده‌تان تمام تلاش خود را برای روز شکرگزاری انجام دادند، لطفاً (هه) به شام ​​کارداشیان‌ها بپردازید، که فقط می‌توان آن را کاملاً غیرمعمول توصیف کرد. به نظر می رسد که تمام خانواده روز شکرگزاری را در خانه کیم کارداشیان گذرانده اند و او همه چیز را با دکور انجام داده است. منظورم این است که او نقاشی هایی از همه به عنوان اعضای خانواده سلطنتی سفارش داده بود.

بنابراین، چه کسی از دیوار پرتره ها گم شده است؟ به نظر می رسد که کانیه وست، اسکات دیسیک، مگر اینکه آنها به سادگی توسط دوربین دستگیر نشده باشند، و تریستان تامپسون این برش را انجام نداد. با این حال، تریستان و کیم کارداشیان در واقع در طول تعطیلات با مردانی که در کمپ کیلپاتریک زندانی بودند، وقت خود را با هم صرف شام دوستانه کردند. کیم گفت که بخش مورد علاقه‌اش از این تجربه این بود که “دور میز دور می‌زند و می‌شنود رویاها و آرزوهای آنها چیست. من نمی‌توانم صبر کنم تا همه آنها محقق شوند.”

کایلی جنر