پت مک گراث در فیلم Star Wars، Zoë Kravitz و Taylor Swift

جلوتر، برای زرق و برقمک‌گراث در پرسش‌های بزرگ زیبایی، بهترین توصیه‌های زیبایی، روش‌های مورد علاقه‌اش برای رها شدن، و کار کردن با کراویتز و سوئیفت را به اشتراک می‌گذارد.

مدام سفر می کنی کدام شهر یا کشور بیشترین الهامات زیبایی را به شما می دهد؟

و همینطور با کار کردن بتمن و Zoë به عنوان زن گربه ای، ایجاد این همه ظاهر بسیار سرگرم کننده بود. کار کردن برای روزها و روزها با Zoë در صحنه فیلمبرداری و نورپردازی و لباس Zoë، بسیار قابل توجه بود. شما نمی توانید از الهام گرفتن جلوگیری کنید. من معمولاً از نور و اتمسفر نیز چیزهای زیادی می گیرم. به همین دلیل برای زوئی واقعاً مهم بود که چنان درخششی داشته باشد که انگار به نوعی در آن زندگی شبانه برلین بوده است.

یکی از ترندهای زیبایی که در حال حاضر به آن وسواس دارید چیست؟

من همیشه وسواس متالیک دارم، از درخشندگی ظریف گرفته تا تمام رشته های گرافیکی. من عاشق این هستم که با استفاده از فلزات می توانید ظاهری طبیعی یا کاملاً دیو ایجاد کنید. من همچنین وسواس زیادی به سه پالت پنج تایی خود دارم، که برای کار با انرژی و ظاهر شخصیت‌ها طراحی شده‌اند. گلدان‌های ما واقعاً، واقعاً زرق و برق دار هستند، با پرداخت رنگی. ما این رنگدانه های هنری باورنکردنی ChromaLuxe را داریم که عبارتند از جنگ ستارگان نسخه، و ما این فرمول های ارزش فوق العاده را داریم. آنها را می توان با انگشتان خود اعمال کرد یا می توانید آنها را با برس اعمال کنید.

یک قانون زیبایی که به آن قسم می خورید چیست؟

جای خالی را پر کنید. زیباترین احساس را دارم وقتی …

که هیچ قانونی وجود ندارد. قانون زیبایی که به آن سوگند می خورم این است که شما باید آزاد باشید. کاری را انجام دهید که به شما احساس خوبی می دهد. همانطور که همیشه می گویم، بدون احتیاط از آرایش استفاده کنید و واقعا لذت ببرید. بازی با رنگ یا بدون رنگ، همه چیز در مورد تمیز کردن پوست و حفظ پوست شما واقعا شاداب و هیدراته است. من عاشق مراقبت از پوست جدیدم، Divine Skin: Rose 001 Essence هستم. به شما پوستی فوق العاده نرم و هیدراته می دهد. این راز پشت صحنه من برای آماده کردن هر مدلی است. با فونداسیون کاملاً کار می کند تا درخشندگی و درخشندگی زیبا را به شما بدهد.

غیر ممکن است که فقط یکی را انتخاب کنید. برای من، همین که بتوانیم اکنون که آزادی سفر دوباره داریم، سفر کنیم، لذت بخش است. برای سفر به مکان‌های قدیمی یا جدید، همیشه احساس خوشبختی، الهام‌بخشی و بسیار برکت می‌کنم و همیشه وقتی جایی برای رفتن دارم هیجان‌زده می‌شوم. عالیه.منبع

وقتی به دیگران کمک می کنم احساس زیبایی کنند.

زرق و برق: این اولین بار نیست که روی پروژه‌ای کار می‌کنید که مرتبط با فیلم و پرده بزرگ است. شما همچنین کار شخصیتی انجام داده اید، مانند خلق نگاه زوئه کراویتز بتمن و نگاه تیلور سویفت در موزیک ویدیو Bejeweled. چگونه به آن فرآیند خلاقانه نزدیک می شوید؟

پت مک گراث: همیشه الهامات باورنکردنی به من داده می شود. چه در یک فیلم باشد و چه در باند فرودگاه – احساسات، رنگ ها، بافت ها، پارچه ها – یکسان است. با کار با تیلور، استوری بورد، مجموعه های زیبا را دریافت می کنید. شما واقعاً نمی توانید از ایجاد چیزی جدید الهام بگیرید. با تیلور، به دهه 20 نگاه می‌کرد، اما پس از آن، به چشم‌ها آن رنگ کریستالی گرافیکی سایبری را داد تا آن مدرنیته را به وینتیج ببخشد. کلی باحال بود. تیلور کارگردان شگفت انگیزی نیز هست. کار کردن با آن بسیار عالی است.