پایان “پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه”، توضیح داده شده است


دنیای سینمایی مارول مانند یک برنامه درسی سالانه برای کلاسی است که هرگز تمام نمی شود. معمولا مطالعه بسیار سرگرم کننده است… اما همه برای هر فیلم و برنامه تلویزیونی وقت ندارند. وجود دارد مقدار زیادی این روزها! که گفت اگر امسال یکی از چیزهای مارول را تماشا کردید، احتمالاً این بود Black Panther: Wakanda Forever. در مورد آنچه در پایان اتفاق افتاد (و مثلاً می‌دانید چرا جولیا لوئیس دریفوس آنجا بود) متوجه نشدید و/یا گیج نشدید؟اینجا جایی است که همه در پایان به پایان رسیدند Black Panther: Wakanda Forever و معنای آن برای فیلم‌های آینده MCU و نمایش‌های +Disney.

شوری و نامور آتش بس دادند

واکاندا برای همیشه حول محور درگیری بین ملت پنهان آفریقایی واکاندا و ملت پنهان مایا تالوکان است. دومی توسط آنتاگونیست فیلم، نامور جهش یافته در حال دود رهبری می شود. در پایان فیلم، این دو رهبر سر گرم اختلافات خود را کنار می گذارند و شباهت هایشان را در آغوش می گیرند. همانطور که T’Challa در پایان اول گفت پلنگ سیاه فیلم، “بیشتر ما را به هم متصل می کند تا اینکه ما را از هم جدا کند” و “در زمان بحران، عاقلان پل می سازند، در حالی که احمق ها موانع می سازند.” با این حال، نامور تسلیم شدن خود را راهی برای تسلط بر جهان در آینده می داند. اکنون که واکاندا را به عنوان متحد دارند، می توانند با هم دنیای سطحی را تصاحب کنند.

ریری ویلیامز به مدرسه بازگشت

متأسفانه، دانشجوی MIT اجازه نداشت کت و شلوار Ironheart خود را با خود ببرد. اما با توجه به این که دستکاری با ویبرانیوم تقریباً باعث کشته شدن او شد، به نظر یک سازش منصفانه است. (هر چند صادقانه بگویم، من فکر می کنم ما باید به دنبال پروفسور MIT باشیم که طرح خود را به دولت ایالات متحده فروخته است.

داستان ریری در سال 2023 در دیزنی + با این سریال ادامه خواهد یافت قلب آهنی.

شوری است نه ملکه واکاندا

در پایان فیلم، شوری واکاندا را ترک می‌کند تا از ناکیا در هائیتی دیدن کند و به درستی برای درگذشت برادر و مادرش سوگواری کند. او هنوز پلنگ سیاه و محافظ قدرتمندترین ملت جهان است، اما نتوانست جانشین مادرش شود و تاج و تخت را به دست گیرد. در عوض، M’Baku برای آن به چالش می کشد. ما قرار است باور کنیم که او اکنون پادشاه واکاندا خواهد بود، همانطور که در آغاز اولین بار می خواست. پلنگ سیاه فیلم جدا کردن این وظایف احتمالاً هوشمندانه است – شوری غرایز بسیار خوبی دارد اما هنوز باید قبل از تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ انجام دهد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

شوری همچنین گیاهان قلبی شکل بیشتری کاشت تا میراث پلنگ سیاه بتواند بدون (یا شاید حتی) ادامه یابد. علاوه بر این) به او.

Okoye و Aneka فرشتگان نیمه شب هستند

در کمیک های مارول، فرشتگان نیمه شب زیرمجموعه ای از Dora Milaje هستند. فرشتگان نیمه شب که در ابتدا فقط یک عملیات مخفیانه در ارتش بود، در کمیکی توسط تا-نهیسی کوتس به عنوان سربازان دورا که علیه یک رئیس جنسیت‌گرا در سرزمین‌های جباری شورش کردند، دوباره تصور شدند. در کمیک ها، Aneka و دوست دخترش Ayo، شورش را به عنوان فرشتگان نیمه شب رهبری می کنند، نه Aneka و Okoye. یعنی یک فوق العاده داستان منشا جالب اما رایان کوگلر در حال ساخت یک سریال واکاندا برای دیزنی پلاس است که این کار را انجام خواهد داد شاید در مورد Dora Milaje باشد، بنابراین امیدواریم که فرشتگان نیمه شب بیشتری را در آن به دست آوریم!

مارتین فریمن اکنون فراری است

شخصیت او، اورت راس، توسط رئیس سیا دستگیر شد – که اتفاقاً همسر سابق او است. والنتینا آلگرا د فونتین با بازی جولیا لوئیس دریفوس به طرز خارق العاده ای سایه دار است. او در حال جمع آوری شخصیت های خاکستری اخلاقی است شاهین و سرباز زمستان و عنکبوت. به نظر می رسد که او عاشق خشونت و هرج و مرج است، و این نگران کننده است که او در دولت ایالات متحده بالا است. اما او نتوانست با موفقیت شوهر سابق خود را بازداشت کند. راس در پایان فیلم توسط Okoye نجات یافت. حدس بزنید او اکنون یک شهروند رسمی واکاندا است.

یک صحنه میان اعتبار وجود داشت

پس از پایان آهنگ ریحانا، به هائیتی برمی گردیم، جایی که ناکیا شوری را به پسرش توسن معرفی می کند. سپس پسر کوچک کروبی نام مخفی خود را شاهزاده تچالا، پسر پادشاه تچالا فاش می کند. ناکیا به سرعت توضیح می دهد که چرا او و توسن در مراسم تشییع جنازه ابتدای فیلم شرکت نکردند و به شوری اطمینان می دهد که ملکه راموندا از وجود او می دانست. ما به نمایش شخصیت ها در تیتراژ عادت کرده ایم، اما این به طرز عجیبی شخصی بود. این یک راه دوست داشتنی و نهایی برای زنده نگه داشتن روح چادویک بوزمن در MCU است و این امکان را برای پلنگ سیاه دیگری به نام T’Challa در آینده باز می کند. (من دیده ام خانه اژدها. من می دانم که شاهزاده ها گاهی حق مادری خود را می خواهند.)

بسیاری از انتقام جویان اکنون بچه دارند. برخی از شخصیت‌ها، مانند Hawkeye و Ant-Man، زمانی که در این فیلم‌ها قرار گرفتند، بچه‌دار شدند. سپس مرد آهنی صاحب یک دختر شد Avengers: Endgame. سپس واندا پسران دوقلو را خلق کرد و از دست داد. سپس ثور دختری را به فرزندی پذیرفت. حتی هالک متوجه شد که یک پسر دارد. بچه های ماپت انتقام جویان، چه زمانی؟؟

در نهایت یک صحنه پس از اعتبار وجود نداشت Black Panther: Wakanda Forever. اگر به دنبال نام هر دسته کلید، کودک تولید و آهنگ روی موسیقی متن باشید، تنها چیزی که در پایان می‌بینید عبارت «پلنگ سیاه بازخواهد گشت» بود. بنابراین مطمئناً به نظر می رسد که شوری در فیلم تیمی بعدی حضور خواهد داشت، یا می تواند سومی باشد پلنگ سیاه فیلم قبل از این اتفاق بیفتد! معمولاً فیلم‌های استودیو مارول سال‌ها قبل برنامه‌ریزی می‌شوند، اما هرگز نمی‌دانید. بعدی انتقام جویان فیلم ها هستند Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars به ترتیب در ماه مه 2025 و 2026، و چند فیلم اعلام نشده در این بین وجود دارد. در هر صورت، فضای زیادی برای بیشتر شوری و واکاندا وجود دارد!منبع