پایان راه آب، توضیح داده شد

استودیوهای قرن بیستم

خوب، پس همه اینها به چه معناست؟

باشه پس رفتی تا جدید رو ببینی آواتار فیلم و تمام سه ساعت و 12 دقیقه (!!) آن را پشت سر گذاشتند تا به پایان برسند و قسمت های مساوی را شگفت زده کرده و بپرسند “WTF بعد اتفاق می افتد؟” اگر این به نظر شما می رسد، پس شما تنها نیستید، زیرا این پایان فرصت های هیجان انگیزی را برای فیلم های آینده باز می کند (که امیدواریم بیش از 10 سال برای آن صبر نکنیم!).

پایان قطعاً برخی از پایان‌های سست را به همراه داشت، اما ما را با یکسری سؤال نیز برجای گذاشت. می دانیم که سوم، چهارم و پنجم آواتار فیلم ها در راه هستند و فیلم بعدی قرار است در سال 2024 اکران شود، بنابراین پایان بندی به طور عمدی داستان را کاملاً باز گذاشت و احتمالاتی برای آواتار 3. اول از همه، با Quaritch که از قبل احیا شده/کلون شده است در پایان ذخیره شده است راه آب، شکی نیست که او در فیلم های آینده برمی گردد (و خرابکاری بیشتری به بار می آورد). به همان اندازه که آدم بدی است، مطمئناً می داند که چگونه داستان را پیش ببرد.

جنگ در نبرد نهایی به اوج خود می رسد که در آن جیک سالی و کلنل مایلز کواریچ شبیه سازی شده به همراه نیتیری و توک در یک کشتی شکار دریایی در حال غرق شدن به دام می افتند. سالی و کواریچ با خفه کردن کواریچ بیهوش، در نهایت آن را یک به یک بیرون می‌آورند و سالی پیروز می‌شود. سالی خوشبختانه موفق می شود با کمک لواک و کری از کشتی فرار کند. عنکبوت تصمیم می گیرد کار درست را انجام دهد (حدس می زنم؟) و جان پدرش را قبل از غرق شدن نجات دهد… اما سپس او را آنجا رها می کند و به اکرانش می رود.

پس از نبرد، سالی و نیتیری نتیام را دراز می کشند تا استراحت کند و سپس به قبیله متکاینا که در آنجا مخفی شده بودند پذیرفته می شوند. در حالی که در غار اجداد، آنها با ایوا ارتباط برقرار می کنند و این فرصت را به آنها می دهد تا دوباره نتیام را ببینند. سالی سرانجام متوجه می شود که نمی تواند از دست استعمارگران بشری فرار کند و در عوض… باید با آنها مبارزه کند.

آواتار 2 نحوه پایان آب را توضیح داد

اما به جایی که همه چیز می رسد واقعا جالب در داستان عنکبوت است. او ظاهراً با پیرمرد خود حل و فصل کرد، از او صرف نظر کرد و سپس جدا شد، بنابراین او موظف است دوباره ظاهر شود. همچنین: Neytiri برای کشتن اسپایدر (پسرخوانده‌اش، انسانی!) به نظر می‌رسید که به معنای نجات Kiri بود. قبلاً در فیلم دیدیم که او برای پذیرفتن اسپایدر به‌عنوان فرزند خود مشکل داشت، اما این یک رد سطح بعدی بود، و باعث می‌شود که خانواده بعدی کمی گرد هم آیند، اوه، بی دست و پا – به شکلی نامناسب. و فراموش نکنیم که اسپایدر فهمید که نیتیری در ابتدا پدرش را کشته است، بنابراین تنش بین این دو باید بسیار زیاد باشد.

در مورد چه چیز دیگری در فیلم های آواتار آینده انتظار می رود؟ احتمالا اطلاعات بیشتری در مورد Kiri وجود دارد. ما می دانیم که او دختر گریس است (دانشمندی که در اول مرد آواتار فیلم) اما به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری در مورد او – از نحوه تصور او تا WTF و ارتباط قوی تر از حد معمول او با ایوا – یک راز است. این فرنچایز فاش کردن پدر کری را به تعویق انداخت و به نظر می‌رسد که آن را برای فیلم دیگری ذخیره می‌کند. اما تا زمانی که به برخی از پاسخ‌ها دست یابیم، این گمانه‌زنی وجود دارد که در واقع ایوا (درست است، خدای قدرتمند پاندورا) مسئول تولد اوست، که، TBH، قدرت Kiri را بسیار معنادار می‌کند. ما یک بار خواهیم دید که همه چیز چگونه بازی می کند آواتار 3 سر راه ما می آیدمنبع

خواه دومی را فکر کنی یا نه آواتار این فیلم ارزش یک انتظار طاقت فرسا 13 ساله را داشت، نمی توان انکار کرد که یک فیلم کاملاً هیجان انگیز بود. این که جیمز کامرون واقعاً می داند دارد چه می کند، ها؟ که در راه آب، می پریم بازگشت به دنیای پاندورا، تنها 15 سال بعد از تلاش برای تهاجم انسان از فیلم اول رخ داد. اکنون انسان ها برگشته اند و سعی می کنند پاندورا را مستعمره کنند زیرا زمین در آخرین پاهای خود قرار دارد. تنش ها بالا می رود، اسرار فراوان است و متأسفانه شاهد مرگ شخصیت های غم انگیز هستیم (RIP Neteyam!).

این هشدار رسمی اسپویلر خود را در نظر بگیرید، زیرا ما در حال فرو رفتن عمیق در انتهای آن هستیم آواتار: راه آب.

به من یادآوری کن چطور شد آواتار: راه آب پایان؟