پاملا اندرسون به تازگی جلد داغ کتاب خاطراتش را فاش کرد


داغ روی پاشنه Hulu’s پم و تامیو ارزیابی فرهنگی و ارزیابی مجدد زنان در کانون توجه (مونیکا لوینسکی، بریتنی اسپیرز و غیره) Baywatch پاملا اندرسون در حال انتشار خاطراتی است تا جهان سرانجام بتواند داستان او را به قول خودش بداند.

به عنوان مثال، روی جلد تازه منتشر شده، نماد دهه 90 در یک پرتره سیاه و سفید غم انگیز به جلو خیره شده است، اگرچه موها، آرایش و جواهرات او مانند همیشه پر زرق و برق هستند. اندرسون در کپشن و در مجموعه ای از پست های استوری اینستاگرام، توضیح داد که نوشتن این کتاب برای او چه معنایی دارد.

اینستاگرام: @pamelaanderson

«این احساس نوعی معجزه است – بازیابی گام‌های دردناک دوران جوانی‌ام…. من صحنه‌ها را با جزئیات دوباره نقاشی کردم، اگر آن دوران کودکی‌ام بود یا در عمارت پلی‌بوی… فقط زندگی آشفته یک دختر… جشنی از نقص‌ها…. کتاب تلاشی است صیقل نشده. من هیچ نویسنده مشترکی نداشتم. … زندگی من – به عنوان یک مادر، به عنوان یک فعال و به عنوان یک بازیگر. من به این کتاب بسیار افتخار می کنم.»

پاملا اندرسون علاوه بر فعالیت در تلویزیون، یک مدافع قدیمی حقوق حیوانات است و سال‌هاست که گیاهخوار بوده است.

در اینستاگرام، دو پسر او با تامی لی سابق، شجاعت و صداقت مادرشان را تحسین کردند. “دوستت دارم!!! ❤️» دیلن جگر لی نوشت.

براندون توماس لی افزود: “من به شما افتخار می کنم! چه سال بزرگی خواهد بود! تو لیاقتش را داری!! ❤️❤️❤️”

به گفته ناشر هارپر کالینز، که این پروژه را به عنوان «خاطرات دلخراش و صمیمی از پین آپ نمادین و آخرین همبازی بزرگ پلی بوی» تبلیغ می کند، این کتاب درباره «دختری شهر کوچکی است که در رویای خودش درگیر می شود».

این بازیگر از طرفداران مینی سریال در مورد نوار جنسی بدنام خود با تامی لی نبود و همچنین اعلام کرده است که یک مستند نتفلیکس درباره او با عنوان “نه یک قربانی، بلکه یک بازمانده و زنده برای گفتن داستان واقعی” در سربرگ نتفلیکس نوشته است. در تنها پست دیگرش در اینستاگرام
منبع