پاسخ سلنا گومز به طرفدارانی که درباره دستانش می لرزند

گومز در پاسخ به سؤالات مربوط به «دست دادن» خود به مخاطب یادآور شد که سال‌ها پیش به بیماری لوپوس مبتلا شده است و این لرزش عارضه جانبی دارو برای بیماری او است.

گومز گفت: “من با همه در مورد این موضوع بسیار باز خواهم بود: من به چهار مرکز درمانی رفته ام.” رولینگ استون سال گذشته فکر می‌کنم زمانی که شروع به رسیدن به اوایل دهه بیستم کردم، زمانی بود که هوا واقعاً تاریک می‌شد، زمانی که احساس می‌کردم کنترلی بر آنچه احساس می‌کنم ندارم، واقعا عالی بود یا واقعا بد.»

در رسانه‌های اجتماعی، مردم به سرعت انتقاد می‌کنند و سلنا گومز پس از انتشار یک TikTok که در آن آرایش و مراقبت از پوست خود را به اشتراک گذاشته بود، توسط طرفدارانش مورد بررسی قرار گرفت. در این ویدئو، این زن 30 ساله هنگام استفاده از آب میسلار روی اسفنج دچار لرزش خفیفی شد که باعث شد نظرات زیادی در مورد وضعیت جسمانی او ایجاد شود.

با مراقبت صحیح، این هنرمند موسیقی درمانی را کشف کرد که به او کمک کرد تا وضعیت خود را مدیریت کند، و تصمیم گرفت سفر خود را به اشتراک بگذارد به این امید که به سایر افرادی که از طریق آن تجربه می کنند کمک کند.منبع

او گفت: «از زمانی که جوان بودم آن را حس نکرده بودم. “صبح که از خواب بیدار می شوم، بلافاصله شروع به گریه می کنم زیرا فقط به همه چیز آسیب می زند.”

آن TikTok حیاتی از آن زمان حذف شده است.

را فقط قتل در ساختمان ستاره در سال 2014 به بیماری خودایمنی مبتلا شد و در مورد وضعیت خود که می تواند باعث التهاب در سراسر بدن، از جمله در اندام ها شود، بسیار شفاف صحبت کرده است. در سال 2017، گومز به دلیل بیماری لوپوس پیوند کلیه انجام داد و اخیراً در مستند خود در سال 2022 درباره تأثیرات سلامت جسمی و روانی خود بر زندگی خود صحبت کرد. سلنا گومز: ذهن من و من.

او در نظرات یکی دیگر از TikTok که توجه را به این پدیده جلب کرد، نوشت: “لل من به خاطر داروهایم برای لوپوس می لرزم.” «سلب مسئولیت من را نیز بخوانید. من حرفه ای نیستم [laughing face emoji]”

علاوه بر لوپوس، گومز آشکارا در مورد اختلال دوقطبی خود صحبت می کند، و اینکه چگونه تشخیص به او کمک زیادی کرده است.