پاسخ جوجو سیوا به مصاحبه “ازدواج سنتی” Candace Cameron Bure

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Candace فول هاوس جودی سویتین از جوجو در کامنت‌ها حمایت کرد و نوشت: «می‌دانی که دوستت دارم». در همین حال، هیلاری برتون مورگان، بازیگر، کندیس را صدا زد و در توییتی نوشت: “متعصب. من یادم نمی‌آید که عیسی از ریاکارانی مثل کندی خوشش بیاید. اما مطمئنا. پولت را در بیاور، عزیزم. تو سوار بر این موج تعصب تا بانک می‌روی.”

جوجو در بیانیه‌ای در این باره گفت: «راستش، من نمی‌توانم باور کنم بعد از همه چیزهایی که همین چند ماه پیش رخ داد، که او نه تنها فیلمی را با هدف حذف LGBTQIA+ بسازد، بلکه در مطبوعات نیز در مورد آن صحبت کند. اینستاگرام. “این بی ادبی و برای کل جامعه آزاردهنده است.”

سارا کیت الیس، رئیس و مدیر عامل GLAAD بیانیه زیر را در مورد اظهارات Candace بیان کرد:

«این غیرمسئولانه و آزاردهنده است که Candace Cameron Bure از سنت به عنوان پوششی برای حذف استفاده کند. من دوست دارم با Bure در مورد همسرم، فرزندانمان و سنت های خانواده مان گفتگو کنم. Bure با اکثریت فزاینده ای از افراد مذهبی، از جمله افراد مذهبی LGBTQ، که می دانند زوج ها و خانواده های LGBTQ مستحق محبت و دیده شدن هستند، هماهنگ نیست. به عنوان مدیر ارشد خلاقیت شرکت، اظهارات او برای کارمندان LGBTQ و همچنین کارکنان با دوستان و خانواده LGBTQ مضر و توهین آمیز است. اگر برنامه خانواده GAC حذف عمدی داستان‌های مربوط به زوج‌های LGBTQ است، پس بازیگران، تبلیغ‌کنندگان، پلتفرم‌های کابلی و استریم و شرکت‌های تولید باید توجه داشته باشند و جدی بگیرند که آیا می‌خواهند با شبکه‌ای مرتبط باشند که طرد شدن را یکی از ارزش‌های آن می‌داند. ”

کندیس به سرعت به دلیل اظهارات تبعیض آمیز خود – از جمله توسط جوجو سیوا (که اوایل امسال با او دشمنی داشت) مورد انتقاد قرار گرفت.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این نظر در پاسخ به اینکه از کندیس پرسیده شد که آیا GAF “از زوج های همجنس به عنوان بازیگران اصلی فیلم های تعطیلات استفاده می کند.” او در پاسخ گفت: “من فکر می کنم خانواده بزرگ آمریکایی ازدواج سنتی را در هسته اصلی خود حفظ خواهد کرد.” در همین حال، بیل ابوت، مدیر اجرایی GAF گفت: “مطمئناً سال 2022 است، بنابراین ما از روندها آگاه هستیم. هیچ تخته سفیدی وجود ندارد که بگوید “بله، این” یا “نه، ما هرگز به اینجا نخواهیم رفت.”

در این مرحله، به نظر نمی رسد کندیس در مورد نظرات خود عذرخواهی کرده باشد.منبع

Candace Cameron Bure به عنوان افسر خلاق برای شبکه خانواده بزرگ آمریکایی (GAF) خدمت می کند و به تازگی اظهارنظر شرم آوری را به این شبکه ارائه کرده است. مجله ی وال استریت در مورد شبکه ای که «ازدواج سنتی» را در هسته خود نگه می دارد.