پاسخ تیلور سویفت به فاجعه پیش فروش تور «دوران» Ticketmaster: «این من را عصبانی می کند»

به نظر می رسد بیانیه تیلور سوئیفت تنها بر روی پهنای باند Ticketmaster متمرکز شده است، که تنها یکی از مشکلاتی است که طرفداران در طول رویداد پیش فروش دو روزه با آن مواجه شدند. او به سیستم “قیمت گذاری پویا” سایت که به Ticketmaster اجازه می دهد قیمت بلیط ها را بر اساس تقاضا افزایش دهد، نپرداخت. مطابق با رولینگ استون، هنرمندان می توانند از این ابزار انصراف دهند. سوئیفت همچنین مشخص نکرد که آیا قصد دارد بلیط های ارسال شده در سایت های فروش مجدد را لغو کند (در برخی موارد برای ده ها هزار دلار). به گزارش بی بی سی، دوست صمیمی سویفت، اد شیران، در سال 2018، 10000 بلیط را به همین دلیل کنسل کرد.منبع

سوئیفت بیانیه خود را با ابراز ناامیدی از Ticketmaster آغاز کرد و به تمایل خود برای محافظت از طرفدارانش در برابر احزاب خارجی اشاره کرد. او استوری اینستاگرام خود را در 18 نوامبر آغاز کرد: “ناگفته نماند که من به شدت از طرفدارانم محافظت می کنم.” -خانه من این کار را به طور خاص انجام داده ام تا کیفیت تجربه هوادارانم را با انجام خودم با تیمم که به اندازه من به هوادارانم اهمیت می دهند، بهبود بخشم. برای من واقعاً دشوار است که به یک موجود خارجی با این روابط در وفاداری اعتماد کنم و تماشای اشتباهات بدون هیچ چاره‌ای برای من سخت است.»

او پیام خود را با یادداشتی برای طرفدارانی که نتوانستند بلیط تهیه کنند، به پایان رساند و نوشت: «تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که امیدوارم فرصت‌های بیشتری را برای ما فراهم کنم تا همه دور هم جمع شویم و این آهنگ‌ها را بخوانیم. ممنون از اینکه خواستید آنجا باشید. شما نمی دانید این چقدر معنی دارد.»

تیلور سویفت به پیش فروش فاجعه بار Eras Tour پاسخ داده است. خوب، زمانی که Ticketmaster فروش عمومی را به دلیل «موجودی ناکافی بلیت» و «تقاضای فوق‌العاده بالا» لغو کرده است، می‌توانید آن را پیش فروش نامید؟

اینستاگرام/@taylorswift

برنده 11 جایزه گرمی در ادامه گفت که او به دنبال راه هایی برای بهبود وضعیت “در آینده” است و برای شرکت فروش بلیط که متعلق به Live Nation Entertainment است “بهانه ای نمی آورد”. سوئیفت نوشت: «ما چندین بار از آنها پرسیدیم که آیا می‌توانند به این نوع تقاضا رسیدگی کنند یا خیر، و مطمئن شدیم که می‌توانند. این واقعاً شگفت‌انگیز است که 2.4 میلیون نفر بلیط دریافت کردند، اما واقعاً من را عصبانی می‌کند که بسیاری از آنها احساس می‌کنند برای تهیه آن چندین حمله خرس را انجام داده‌اند.»