پادشاه چارلز “همیشه در را باز نگه دارید” برای شاهزاده هری خواهد کرد

انگلیسی به ایمیل روزانه که خانواده سلطنتی تصمیمی آگاهانه گرفته اند، همه آنها با هم، برای پاسخ ندادن، گرفتار نشدن در این مورد – آنها یک پایان سال شلوغ دارند که فقط آرام بمانند و ادامه دهند.

به گفته انگلیسی، این واقعیت که هری و برادرش، شاهزاده ویلیام، به جای تماس، پیام های مهم را از طریق پیامک مبادله می کنند (همانطور که همه ما در هری و مگان) “در واقع بسیار غم انگیز” است و نشان می دهد که این روزها چقدر رابطه آنها بد است.

این کارشناس چند بینش/تفسیر دیگر درباره آخرین دورهای درام سلطنتی ارائه کرد، از جمله:

وضعیت ارتباطی فعلی هری و ویل “در واقع بسیار غم انگیز است.”

حتی اگر خانواده سلطنتی مجموعاً تصمیم گرفته‌اند به ادعاهایی که سارابطه‌ها مطرح کرده‌اند پاسخ ندهند هری و مگان، آنها هستند به گفته انگلیسی، از آنها آگاه هستند – و آنها به خاطر برخی از آنچه در سریال گفته شد “عصبانی و بسیار آسیب دیده” هستند.

در نهایت، هر دو طرف در مورد اینکه اوضاع چگونه پیش رفت، مقصرند:

با این حال، در این میان، ما نیز باید رسماً از پاسخ رسمی/مستقیم سلطنتی به سریال نتفلیکس سارابطه صرف نظر کنیم. هری و مگان یا هر درام مرتبط

علی‌رغم تمام درام‌های پایان ناپذیری که پیرامون سریال‌های مستند پر از بمب پرنس هری و مگان مارکل در نتفلیکس وجود دارد (بدون ذکر خاطرات آینده هری، مورد انتظار، یدکی، همیشه فرصتی برای آشتی سلطنتی وجود دارد. یا حداقل برای هری، به هر حال.

مطابق با کارشناس سلطنتی / خبرنگار ربکا انگلیسی، همه ما تقریباً باید از پادشاه چارلز انتظار داشته باشیم که “همیشه در را برای هری باز نگه دارد” (و احتمالاً / امیدواریم که این امر به مگان نیز برسد؟).

انگليس توضيح داد: «من فکر مي‌کنم از هر دو جنبه سوء مديريت اوضاع وجود داشته است، و کاخ باکینگهام قطعاً به عقب خم شد تا به او کمک کند – من این را می‌دانم، با چشمان خودم دیدم. “اما البته آنها این کار را به روش کوچک خنده دار خود انجام می دهند و این احتمالا برای هری و مگان کافی نبوده است. من فکر می کنم احتمالاً دلیلی برای تأمل در هر دو طرف وجود دارد.”

منبع

او افزود: “این یک موقعیت بسیار غم انگیز است که دو برادر حتی با هم صحبت نمی کنند و اینگونه است که آنها اکنون با هم ارتباط برقرار می کنند – اگر اصلا وجود داشته باشد.”

شرکت *آیا* در مورد سریال نتفلیکس فکر می کند:

آیا تا به حال خواسته‌اید که در مورد تمام لحظاتی که دشمنی سلطنتی را به پیش برد، یک دیدگاه بیرونی، پرواز بر روی دیوار داشته باشید؟ خوب، از آنجایی که انگلیسی یک خبرنگار برجسته سلطنتی است، برداشت او احتمالاً به همان اندازه نزدیک است که ما به آن نزدیک می شویم و او می گوید که صادقانه بگویم، هر دو طرف اشتباه کردند.