پادشاه چارلز به خاطر “تهمت” ساسکس ها را “تهدیدهای مختلفی” کرده است.

او تهدیدهای مختلفی به مگان و هری کرده است و به آنها هشدار داده است که اگر ادامه دهند، خود را طرد شده می بینند که نمی توانند باور کنند. و بنابراین آنها نگران هستند، “باور، از طریق خورشید. او افزود که اگر سارابطه‌ها به خانواده سلطنتی تهمت بزنند، ممکن است آرچی و لیلیبت القاب دریافت نکنند و مگان و هری باید در نظر داشته باشند که عنوان دوک و دوشس سارابطه توسط چارلز در صورت بدرفتاری از آنها گرفته شود. “

کاخ هیچ بیانیه‌ای علنی مبنی بر لغو عناوین مگان و هری نداده است، اما به نظر نمی‌رسد که آن‌ها به یک کپی از آن دست زده باشند. یدکی هنوز. در 29 اکتبر، تلگراف گزارش داد که “هیچ عضوی از خانواده سلطنتی” دست نوشته ای ندیده است و “دستیاران و مشاوران حقوقی” نیز “در تاریکی نگه داشته شده اند.”

نویسنده و کارشناس سلطنتی تام باور می گوید که تنش ها بین خانواده سلطنتی به اوج خود رسیده است و شاه چارلز “تهدیدهای مختلفی” کرده است.

کاخ باکینگهام بسته به محتوای مستندهای آینده نتفلیکس و همچنین خاطرات هری، به طور بالقوه می تواند عناوین «دوک و دوشس سارابطه» را از مگان مارکل و شاهزاده هری سلب کند. یدکی.

بنابراین بله … همه چیز متشنج به نظر می رسد!منبع

علیرغم اینکه این کتاب را ندیده اند، گفته می شود که خانواده سلطنتی در مورد عنوان آن که “بارگذاری شده است و نوید خوبی ندارد” در حال بررسی هستند. در همین حال، یک منبع اخیرا گفته است خورشید که شاهزاده ویلیام از زمان اخبار مربوط به هری “به سختی” با هری صحبت کرده است یدکی شکست، در حالی که بقیه خانواده سلطنتی برای خواندن کتاب در “تنتر هوک” هستند.