پادشاه چارلز از هری و مگان با وجود دعوت نشدن دوشس یاد می کند

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

هری و مگان در جشن ملکه الیزابت دوم پلاتینیوم 2022

در اولین روز کامل سلطنت خود، شاه چارلز سوم در یک سخنرانی طولانی تقریباً 9 دقیقه ای، ملت (و سایر نقاط جهان، NBD) را مورد خطاب قرار داد. در آن، پادشاه تازه مسح‌شده وقت گذاشت تا به مادر فقیدش ملکه الیزابت دوم ادای احترام کند، درباره اینکه زندگی‌اش در حال پیشرفت چگونه خواهد بود، اظهار نظر کرد و چند فریاد به اعضای خانواده سلطنتی، از جمله دوک و دوشس داد. از سارابطه پادشاه در مورد کوچکترین پسرش پرنس هری و عروسش مگان مارکل در پی خبری مبنی بر دعوت نشدن از دوشس برای پیوستن به آنها گفت: “من عشق خود را به شاهزاده هری و مگان ابراز می کنم زیرا آنها به ساختن زندگی خود در خارج از کشور ادامه می دهند.” خانواده سلطنتی در اسکاتلند

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

چارلز همچنین اشاره کرد که وضعیت عادی جدید او و کامیلا به عنوان همسر پادشاه و ملکه چگونه خواهد بود، و گفت: «البته با بر عهده گرفتن مسئولیت‌های جدیدم، زندگی من تغییر خواهد کرد. دیگر برای من امکان پذیر نخواهد بود که این همه از وقت و انرژی خود را صرف خیریه ها و مسائلی کنم که عمیقاً به آنها اهمیت می دهم. اما می دانم که این کار مهم در دستان مورد اعتماد دیگران ادامه خواهد داشت. این زمان برای خانواده من نیز زمان تغییر است. من روی کمک محبت آمیز همسر عزیزم کامیلا حساب می کنم. به پاس خدمات عمومی وفادار خود از زمان ازدواج ما در 17 سال پیش، او همسر ملکه من می شود. می‌دانم که او به خواسته‌های نقش جدیدش فداکاری ثابت‌قدم به وظیفه‌ای را که من بسیار به آن تکیه کرده‌ام، خواهد آورد.»

کتی نیکول، کارشناس سلطنتی، به او گفت: «می‌دانستند که خانواده می‌خواستند شاهزاده هری آنجا باشد، اگرچه او نتوانست به موقع برای دیدن مادربزرگش به Balmoral برود. سرگرمی امشب. اما می‌دانیم که مگان، دوشس سارابطه، برای پیوستن به این خانواده دعوت نشد. او گفته است که یک بار دیگر به Balmoral خواهد رفت. اما من فکر می کنم بسیار مهم است که شاهزاده هری به تنهایی و بدون همسرش به Balmoral سفر کرد. جالب هست!

استخر WPAگتی ایماژ

و سخنان خود را با لحظه ای واقعاً احساسی با اعتراف به پایان رساند: «از طرف خانواده ام فقط می توانم صمیمانه ترین و صمیمانه ترین تشکر را برای تسلیت و حمایت شما داشته باشم. آنها برای من بیش از آن چیزی هستند که بتوانم بیان کنم.» مجاری اشکی: فعال شده است.منبع متأسفانه، هری نتوانست مادربزرگش را قبل از مرگ او ببیند، زیرا هواپیمای او بلافاصله پس از انتشار عمومی خبر مرگ ملکه به زمین نشست و عکس‌هایی که از ورود او به املاک – احتمالاً برای ملاقات با سایر اعضای خانواده – واقعاً وجود دارد. ویرانگر.

موارد قابل توجه دیگری که در سخنرانی شاه چارلز به آن اشاره شد، این واقعیت بود که او عنوان های شاهزاده و پرنسس ولز را به پسر ارشدش پرنس ویلیام و همسرش کیت میدلتون اعطا می کند: “با کاترین در کنارش. [William]من می دانم که شاهزاده و پرنسس جدید ما ولز به الهام بخشیدن و رهبری گفتگوهای ملی ما ادامه خواهند داد و به رساندن افراد حاشیه ای به نقطه مرکزی که در آن می توان کمک حیاتی کرد، کمک خواهد کرد.

این مکاشفه با این واقعیت مطابقت دارد که مگان در حالی که شاهزاده هری به دنبال خبر بستری شدن ملکه الیزابت در بیمارستان قبل از مرگ او راهی قلعه بالمورال می شد، در کنار شاهزاده هری ظاهر نشد. دوک و دوشس هر دو قبلاً در لندن بودند، زیرا قرار بود در مراسم جوایز WellChild در این شهر شرکت کنند. با این حال، پس از بیانیه 29 کلمه ای کاخ باکینگهام مبنی بر اینکه پزشکان ملکه نگران سلامتی او هستند، هری و مگان این حضور را لغو کردند و دوک به تنهایی سوار هواپیما به اسکاتلند شد.