و درست مثل آن … آیا کری بردشاو سیاسی می شود؟

آن زمان بود؛ این الان است و درست مثل آنفصل اول توضیح داد که دوران ترامپ الهام بخش میراندا شد تا به مدرسه بازگردد تا بتواند به مهاجران و دیگر افراد حاشیه‌نشین کمک کند، در حالی که شارلوت از سفیدی گروه دوستانش آگاه شد (و از آن خجالت کشید و در مورد بیدار بودن و اینکه جنسیت چگونه است آگاه شد). ساخت از بچه هایش کری تا حدی از رفتن به سمت چپ کنار گذاشته شد، اما عکس جدیدی از مجموعه او را در حال حمل یک کیف همراه با… اسامی دموکرات‌ها می‌بیند؟

اگر تعجب می‌کنید که چرا کری بردشاو، نیویورکی قدیمی، در قسمتی که احتمالاً ماه‌ها پس از انتخابات میان‌دوره‌ای آتی منتشر می‌شود، به رقابت برای سنا در اوهایو توجه می‌کند، در مسیر درستی قرار گرفته‌اید. او نمی خواهد! حتی اگر او یک بیداری کامل سیاسی داشته باشد، هیچ شانسی وجود ندارد که این یک تکیه گاه باشد. من برای شما شرط می بندم که مبلغی ناچیز اما قابل توجه را که سارا جسیکا پارکر دید که عکاسانی در اطراف صحنه حضور دارند و تصمیم گرفت حمایت خود را از نامزدهای انتخابات 8 نوامبر نشان دهد.منبع

پارکر که در خیابان در نیویورک در لایه‌های پاییزی برای فیلم‌برداری صحنه‌ای برای فصل دوم ایستاده است، یک کپی از آن را زیر بغل دارد. انقلابی: ساموئل آدامز توسط استیسی شیف و در دستش یک کیف دستی بلومزبری پوشیده شده با نوار صورتی (این احتمالاً معنایی ندارد، اما به نظر می رسد انقلابی است نه یک عنوان بلومزبری، پس شاید نوار چسب برای پوشاندن نام در طول یک جلسه است؟ من اینجا کشش دارم). روی نوار، نام‌های خانوادگی و ایالت‌های سیاستمداران، همه دموکرات‌ها: (تیم) رایان از اوهایو، (کاترین) کورتز-ماسترو از نوادا، (وال) دمینگز است. [not Demmings] از فلوریدا، بتو (اورورک) از تگزاس، (مایکل) بنت از کلرادو، و (لورن) آندروود از ایلینوی.

گاتهام

و درست مثل آن… هر چیزی که من در مورد کری بردشاو می دانم تغییر کرده است. در اصل جنسیت و شهر، شخصیت سارا جسیکا پارکر به خصوص سیاسی نبود. وقتی او با یک کنترل‌کننده عاشق بازی با بازی جان اسلاتری قرار می‌گیرد، در رویدادهای مبارزاتی از او حمایت می‌کند، اما هیچ اشاره‌ای به رای دادن به او یا هر سیاستمدار دیگری در زندگی‌اش نمی‌کند. از نظر اعتقادات، او به ما می گوید که “در کلیسای “با مردم خوب باش و با دهان پر صحبت نکن” بزرگ شده است.” ، اما تصور کردن او در راهپیمایی سخت است. (و بیگ مطمئناً یک جمهوری خواه بود – متاسفم، اما این حقیقت دارد.)