ویکتوریا فولر جدول زمانی رابطه گرگ گریپو را توضیح می دهد

بدیهی است که ویکتوریا و گرگ در حال حاضر به طور رسمی یک زوج هستند، و آنها در حال کشف آینده هستند – از جمله محل زندگی آنها. ویکتوریا گفت: “ما هر دو به دنبال چیزی بسیار جدی هستیم.” “در حال حاضر، ما همدیگر را در نظر می گیریم. او می داند که من به دنبال شوهر بودم و می خواهم به زودی تشکیل خانواده بدهم، بنابراین ما این موضوع را ساده نمی گیریم.”

ویکتوریا همچنین گفت که حتی این کار را نکرده اند بوده در تاریخ تا سفرشان به ایتالیا. اما اگر جزئیات بیشتری می خواهید، او این را برای گفتن دارد: زمان بندی همه چیز. AHEM!

“بعد از اینکه به طور کامل از جانی جدا شدم، گرگ با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهد ببیند کجا می‌تواند برود. او با من تماس گرفت و پرسید که آیا حاضرم با او در ایتالیا قرار بگذارم یا نه. ما نمی‌خواستیم به یک قرار در ایالات متحده برویم زیرا نمی‌خواستیم کسی ما را ببیند.»

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ویکتوریا در ادامه توضیح داد که او و گرگ هرگز پیش‌بینی می‌کردند که در ایتالیا توسط طرفداران دیده شوند، و اینکه این سفر به سادگی راهی بود برای دیدن اینکه آیا آنها خارج از انظار عمومی سازگار هستند یا نه (یا آنها فکر می‌کردند… طرفداران ملت لیسانس همه جا چشم دارند).

اریک مک کندلسABC

ویکتوریا فولر کاملاً اینجا نیست زیرا ادعا می کند که به او خیانت کرده است لیسانس در بهشت نامزد جانی دی فیلیپو با گرگ گریپو—و پیش رفت و همه چیز را در یک جدول زمانی مشخص کرد.

Bachelor in Paradise

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ویکتوریا یک بار دیگر مصاحبه خود را به پایان رساند و تاکید کرد که “هیچ تقاطعی در جدول زمانی وجود نداشت. من و گرگ یک سال و نیم با هم دوست بودیم و تا زمانی که توانستیم رابطه را کشف کنیم، که فقط چند هفته طول کشید، این رابطه عاشقانه نشد. پیش.این جدیده ولی چون ما رابطه رو بر اساس دوستی ایجاد کردیم واقعا راحت بودن باهاش ​​خیلی راحت بود.به همین دلیل به نظر میرسه سریع از بین رفته.یک سال و نیم فرصت داشتیم تا با هم آشنا بشیم. “منبع

ویکتوریا در صحبت با وب سایت رسمی Bachelor Nation توضیح داد که او و گرگ “هر دو به یکدیگر علاقه مند بودند” اما هرگز واقعا “آن را نمی دانستند” و اصرار داشت که “تا به حال هیچ اتفاقی بین ما قبل از شروع قرار ملاقات رخ نداده بود.”