ویژگی ها و ظاهر برج جدی در طالع بینی، صعودی

خانه برای برج جدی به نظر می رسد مانند یک پیت استاپ. آنها ممکن است چند گیاه در خانه خود داشته باشند، یک تابلوی نقاشی همراه با آپارتمان، و یک مجموعه اتاق ناهارخوری که مناسب به نظر می رسد. با این حال، هنگامی که یک Capricorn Risings شریکی برای اضافه کردن ادویه به دامنه خود داشته باشد، خانه های آنها می تواند کمی تزئین شود. همچنین، بسیاری از خیزش‌های برج جدی تمایل دارند فضاهایی را ترجیح دهند که فضای کافی برای فعالیت‌های ورزشی آنها داشته باشد. تعجب نکنید اگر یک تردمیل در کنار کاناپه داشته باشند یا هر شب فضایی را برای یوگا خالی کنند.منبع

برج جدی هنگام انجام وظایف روزانه خود تندخو و باهوش هستند. بدون موانع یا محدودیت های زیاد، آنها می توانند به راحتی اطلاعات را درک و تفسیر کنند. این می‌تواند باعث شود که مردم احساس سردرگمی یا غافلگیر شدن از طلوع‌های برج جدی کنند – که وقتی از چیزی ناراضی هستند ممکن است صریح به نظر برسند.

روابط بلند برج جدی

علیرغم داشتن یک رفتار جدی و بالغ، Capricorn Rising لزوماً تحت فشار خوب عمل نمی کند – آنها فقط در حفظ چهره پوکر خود بسیار خوب هستند. این بخشی از دلیلی است که چرا خیزش‌های برج جدی به سختی یاد می‌گیرند. آنها در حفظ یک جبهه قوی عالی هستند و در نتیجه همیشه از کمک یا انتقاد سازنده ای که نیاز دارند دریافت نمی کنند.

ظهور برج جدی در محل کار

هنگامی که ثابت کردید فردی معقول هستید، برج جدی ممکن است شما را دوست صمیمی بداند. اینها دوستانی هستند که با آنها بازی می کنند، نگهبانان خود را کنار می گذارند و حتی رویاهای صمیمی و لحظات شرم آور خود را با آنها به اشتراک می گذارند. خیزش‌های برج جدی ثابت می‌کنند که نسبت به نزدیک‌ترین دوستان خود بسیار وفادار و با ملاحظه هستند، حتی گاهی اوقات در موقعیت «دوست مادر» قرار می‌گیرند.

ظهور برج جدی در خانه

به همان اندازه که برج جدی دوست دارند کارهایشان را با هم انجام دهند، از قضا زمانی که تلاششان کوتاهی می کند، بیشترین چیزی را می آموزند. چیزی در مورد باخت، یک برج جدی را وادار می کند تا به دقت تجزیه و تحلیل کند که چه چیزی اشتباه بوده و چگونه می تواند خود را در آینده بهبود بخشد – آنها از شکست لذت نمی برند! خجالت می‌تواند بسیار زیاد باشد، و آن‌ها افرادی هستند که وقتی همه چیز آنطور که می‌خواهند پیش نرود، به خلوت می‌روند. از طرف دیگر، وقتی آنها به اندازه کافی زمان، آمادگی و توجه به تنهایی را کنار بگذارند، یاد می‌گیرند که گاهی اوقات این کاری نیست که شما انجام می‌دهید، مهم این است که چقدر آن را انجام می‌دهید.

روش: اصلی

ارائه شده توسط: بز پری دریایی

در درون روابط است که جنبه نرمتر برج جدی ظهور می کند. زمان زیادی طول می کشد تا آنها قطعات حساس خود را در معرض دید شخص دیگری قرار دهند. خیزش‌های برج جدی داستان‌هایی با رازهای زیادی دارند—حتی ممکن است مجبور شده باشند در سنین بسیار پایین NDA را امضا کنند.

برج جدی در محل کار رشد می کند. به طور معمول، آنها رواقی و متین به نظر می رسند. آنها ممکن است افرادی نباشند که شما آنها را در حال خندیدن یا ترکیدن در خنده دستگیر کنید، مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس باشید که جنبه حیوانی معمولاً پنهان آنها را ببینید.

خیزش‌های برج جدی به پول فکر می‌کنند و پول در ذهن، به همین سادگی. در طرح بزرگ زندگی، آنها متوجه می شوند که بسیاری از مسائل کوچک ارزش عرق کردن را ندارند. چرا آنها خونسردی خود را نسبت به موضوعی که احتمالاً پنج سال دیگر نگران آن نخواهند بود از دست بدهند؟

انرژی برج جدی به این است که بتواند برای مدت طولانی در اطراف بماند، نه فقط یک زمان خوب. این بدان معناست که آنها قبل از اینکه به درام بپردازند، مراقب باشند تا جوانب مثبت و منفی درگیری را بسنجید. اگر شخص یا موقعیتی بتواند هدفی را که برای آن تلاش می‌کند به خطر بیندازد، احتمالاً مسئولیت را کنار می‌گذارد. بدون توهین آنها می توانند شما را دوست داشته باشند، دوستتان داشته باشند و به شما اهمیت دهند، اما آنها هستند متمرکز شده است. اگر با آنها نیستید، متأسفانه با آنها مخالف هستید.

سبک یادگیری Capricorn Rising

شبیه به قیام اسکورپیون، قیام برج جدی در سراسر جهان دقیق و محاسبه‌کننده عمل می‌کند. آنها سلسله مراتب سیستمی را تشخیص می دهند و درک می کنند که گاهی اوقات همه چیزهایی که سر و صدا ایجاد می کنند، رضایت لحظه ای کسانی است که ناراحت هستند. به دلیل توانایی آنها در تشخیص الگوها، آنها بسیار آینده نگر هستند و می خواهند مسیرهایی را برای راه حل های بلندمدت به جای رضایت کوتاه مدت ایجاد کنند. اعتماد آنها یک شبه به دست نمی آید – آنها مراقب هستند که چه کسانی را وارد فضای خود می کنند، زیرا آموخته اند که لازم نیست همه بخشی از تجربه VIP آنها باشند. بدون ریف راف، بدون متنفر، و قطعا هیچ گریه بی انگیزه! با Capricorn Risings، بهتر است سطح خود را بالا ببرید یا عقب بمانید.

مبانی برج جدی

مشاهیر در حال ظهور برج جدیروابط: جین فوندا، کایلی جنر، نائومی کمبل، آریانا گرانده، مگان فاکس، آیشواریا رای، اولیویا رودریگو، رزا پارکس

طرز فکر در حال افزایش برج جدی

وای، یک برج جدی در حال ظهور؟ شما باید چالش ها را دوست داشته باشید، زیرا افرادی که در زمان ارتعاش خورشید در برابر صورت فلکی برج جدی متولد شده اند، دقیقا همین گونه هستند.

برخی از پیشینه ها: بر خلاف علامت خورشید شما، که توسط روز تولد شما تعیین می شود، علامت طلوع شما توسط آن تعیین می شود زمان تو متولد شدی. برای اینکه مشخص شود، مشخص می شود که در زمان تولد شما کدام علامت زودیاک در افق شرقی بوده است و هر دو ساعت یکبار تغییر می کند. شما می توانید خورشید برج جدی و برج جدی در حال طلوع، خورشید عقرب و برج جدی در حال طلوع، خورشید برج دلو و برج جدی در حال طلوع باشید-این ایده را متوجه شدید. اگر علامت صعود خود را نمی‌دانید، زمان تولد خود را بگیرید و به یک ماشین‌حساب نمودار تولد رایگان بروید.

برج جدی یکی از نشانه های اصلی زمین است و سیاره حاکم بر آن زحل است، که برج جدی را شروع کننده و پیشرو می کند. آنها بلندپرواز هستند، اما اولین افرادی نیستند که به مد می پردازند، زیرا نفوذ زحل آنها باعث می شود در اعتماد کردن و صحبت کردن آهسته عمل کنند. بسیاری از خیزش‌های برج جدی مجبور شده‌اند به سرعت رشد کنند، و افراد قرارگیری برج‌جد تمایل دارند که مشاهده کنند و سپس عمل کنند.

همانطور که می دانید، دو درجه کاملاً متمایز از دوستی وجود دارد: روابط نزدیک و همه افراد دیگر. با ظهور برج جدی، شما دانستن وقتی در حلقه درونی آنها هستید آنها نسبت به زمان و مکان خود احترام زیادی قائل هستند، به این معنی که علاقه زیادی به اجازه دادن به اسکراب ندارند. من قوانین را تعیین نمی کنم! هنگامی که برای اولین بار با یک برج جدی آشنا می شوید، ممکن است متوجه شوید که آنها در پیوستن به هر عکس گروهی، سلفی و یا عکسی که احتمالاً برچسب گذاری شده است تردید دارند. آنها می دانند که افرادی که شبکه آنها را تشکیل می دهند می توانند تصویر کلی خود را اضافه یا کم کنند. با این حال، آنها همچنین بسیار وفادار هستند و می توانند نسبت به دوستانی که نیاز به انجام کارهایشان دارند، همدلی کنند.

دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری از آنها مردد هستند که فقط هر کسی را وارد حلقه اجتماعی خود کنند. آن‌ها نمی‌خواهند مجبور باشند مافیا بازی کنند، اما اگر از آنها عبور کنید، مطمئناً به شما می‌گویند که چه احساسی دارند. در حالی که کلاه‌ها در نزدیک‌ترین روابطشان برای آشنایانشان رواق به نظر می‌رسند، آنها بسیار احساساتی‌تر هستند و حتی اشک می‌ریزند. از آنها انتظار داشته باشید که خلق و خوی داشته باشند و درک کنند که ممکن است در بیان اینکه چرا احساس خاصی دارند دچار مشکل شوند.

برج جدی در حال ظهور در عشق

عنصر: زمین

اگر متوجه شدید که گیج شده اید یا به این فکر می کنید که آیا یک برج جدی شما را دوست دارد یا نه، در این صورت یا برای آنها آماده نیستید یا آنها واقعاً شما را دوست ندارند. (با عرض پوزش!) از آنجایی که بیایید واقعی باشیم، خیزش‌های برج جدی در زندگی‌شان خیلی اتفاق می‌افتد که وقتشان را با کسی که برایشان مهم نیست تلف می‌کنند. ساده است.

دوستی های برج جدی

در عشق، ظهور برج جدی بسیار ساده است. وقتی آنها شما را دوست دارند، پس لازم نیست که پیچیده تر از این باشد. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که شما تغذیه، مراقبت و پرورش می شوید.

سیاره حاکم: زحل