ونسا هاجنز و کول تاکر: جدول زمانی کامل رابطه

ونسا هاجنز پس از جدایی از آستین باتلر در ژانویه 2020، تقریباً از قرار ملاقات “تسلیم” شد. کمتر از یک سال بعد، او در میانه همه گیری کووید-19 با همسر آینده خود آشنا شد.

مارس 2020 – ژانویه 2021: هاجنز و تاکر در یک گروه مدیتیشن زوم زمانی در طول قرنطینه COVID-19 با هم ملاقات می کنند.

14 ژانویه 2020: هاجنز اولین حضور خود را پس از جدایی بر روی فرش قرمز در اولین نمایش فیلم انجام می دهد پسران بد برای زندگی. این یک خلق و خوی است.

در اینجا جدول زمانی کاملی از رابطه ونسا هاجنز و کول تاکر آمده است.

هاجنز در حین حضور در این برنامه گفت: «یادم هست که در قرنطینه خیلی خوب بودم، الان مجردم و نمی‌توانم کسی را ملاقات کنم، بنابراین حدس می‌زنم وارد یک برنامه دوستیابی خواهم شد. نمایش درو بریمور در ماه مه 2021. “اما من همیشه می‌گفتم که هرگز وارد یک برنامه دوستیابی نمی‌شوم، و سپس خودم را در یک برنامه دوستیابی یافتم و اینطور گفتم: “از خودم متنفرم!”

ژانویه 2020: یک منبع تایید می کند ما هفتگی باتلر و هاجنز بعد از 9 سال از هم جدا شده اند. این منبع در اواسط ژانویه گفت: “ونسا و آستین رسما از هم جدا شده اند و ونسا به نزدیکان خود در مورد جدایی آنها گفته است.”

FREDERIC J. BROWN/Getty Images

در طول قرنطینه، یکی از دوستان او را دعوت کرد تا به گروه مدیتیشن هفتگی زوم و زنجیره متن با همه از جو جوناس گرفته تا ویلمر والدراما بپیوندد. او در ماه مه 2021 به بریمور گفت: «همه دارند، مثلاً از خودشان گیف می‌فرستند.» «بعد، یک GIF در چت گروهی یک بازیکن بیسبال وجود دارد، و او به یک پایگاه می‌کوبد و من فکر کردم که این یک شوخی است. بنابراین من فقط پاسخ دادم، “داغ”.



منبع

به نظر می رسد، هاجنز با کول تاکر، بازیکن MLB در رایا ملاقات نمی کند، بلکه در یک گروه مراقبه هفتگی Zoom در طول قرنطینه ملاقات نمی کند. «من خیلی اهلی هستم. اگر چیزی یا کسی را بخواهم، دنبالش می روم. من به طور کامل وارد دی‌ام‌های او شدم و گفتم: «هی، از آشنایی با شما خوشحال شدم.» من فکر می کنم هیچ شرمی در انجام اولین حرکت وجود ندارد. اگر آن را می خواهی، چرا منتظر بمان تا دیگری آنچه را که می خواهی به تو بدهد؟»