وقتی مگان مارکل و پرنس هری تصمیم گرفتند نام دخترشان را لیلیبت بگذارند

برایان در سالت لیک سیتی مستقر است و یک مادر دو فرزند است که در خانه می ماند و تجارت Etsy در کنارش است.

به گفته سابرینا برایان، این قطعه گلدوزی شده توسط صنعتگر سابرینا برایان ساخته شده است سلام!، که با او در مورد کارش مصاحبه کرد. برایان قطعات را از طریق فروشگاه Etsy خود به فروش می رساند و گفت که او سفارش را یک ماه قبل از تولد لیلی دریافت کرده است.

او توضیح داد که روی آن نوشته شده بود “لیلی کوچک”. فوراً به نظر نام آشنایی بود که من گلدوزی کرده بودم، بنابراین سفارشات قبلی خود را جستجو کردم و متوجه شدم که واقعاً آن را ساخته ام!» برایان توضیح داد. او برای من یک اسکرین شات فرستاد و من مات و مبهوت شدم. به مامانم زنگ زدم و بهش گفتم چون میدونستم باهام عصبانی میشه.”

دومین فرزند مگان مارکل و شاهزاده هری به نام مادربزرگ هری، ملکه الیزابت دوم نامگذاری شد. لیلیبت کوچولو در ژوئن 2021 متولد شد و نام مستعار دوران کودکی ملکه را دارد که معمولاً به لیلی خلاصه می شود. به نظر می رسد دوک و دوشس سارابطه این نام را ماه ها قبل از ورود او انتخاب کرده اند.

او ادامه داد: «قبل از این هفته قطعاً مگان و هری را می‌شناختم، بنابراین وقتی فهمیدم کودک آنها چیزی را که من ساخته‌ام پوشیده است، واقعاً حیرت‌انگیز است.»منبع

تا قبل از این قسمت، برایان هیچ ایده ای نداشت که برای سارابطه ها باشد. خواهرش با دیدن عکس و شناخت کار دستش با هیجان برایش پیامک فرستاد.