وقتی قسمت های «به من دروغ بگو» می افتند


اگر دوران سلطنت سالی رونی چیزی به ما نشان داده باشد، آن عشق سمی است، عزیزم. خوانندگان و بینندگان به طور یکسان تشنه داستان هایی هستند که احساس واقعی، صادقانه و معتبر داشته باشند. همانطور که در صفحات رمان های محبوب YA امروز مشاهده می شود، به معنای پیچیده، دردناک و سمی است. این رمان‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های جدید مرز بین عاشقانه‌کردن روابط سمی و روشن کردن آن‌ها را طی می‌کنند. عبارات جدیدی وارد فرهنگ لغت دیجیتالی شده اند تا پویایی های رابطه را توصیف کنند که هم بسیار سمی و هم دردناک رایج هستند – فکر کنید، “بمب عشق” و “خرده نان”.

در عاشقانه های عامه پسند مدرن، آرزوی ما برای دیدن پایان خوش دو عاشق با میل به دیدن یکی جایگزین شده است. (اگر نه هر دو) از دوستداران ما در درمان ثبت نام می کنند. آخرین درام عاشقانه Hulu، به من دروغ بگو، پیروی می کند.

به من دروغ بگو ستاره ها نه غریبه کاملگریس ون پتن و خانم فلچرجکسون وایت در نقش دانشجویان سال اول دانشگاه، لوسی آلبرایت و استفن دیمارکو، که خود را در یک “رابطه پرآشوب اما مست کننده در طول هشت سال می بینند.”

پس وقتی جدید خواهد شد به من دروغ بگو اپیزودها رها می شوند؟

سه قسمت اول از به من دروغ بگو هفته گذشته در 7 سپتامبر در Hulu فرود آمد و قسمت های جدید آن قرار است به صورت هفتگی منتشر شود. فینال سریال در 26 اکتبر پخش خواهد شد و تا جایی که می توانیم بگوییم فصل 2 وجود نخواهد داشت. ده ساعت سمی بیش از حد کافی است!

اینجاست به من دروغ بگو برنامه اپیزود به صورت کامل:

 • اپیزود 1: “صاعقه می زند” – در حال پخش است
 • قسمت 2: “خون داغ” – در حال پخش است
 • قسمت 3: “ما لمس نمی کنیم، ما برخورد می کنیم” – در حال پخش است
 • اپیزود 4: “شلوار و ژاکت خود را در بیاورید” – 14 سپتامبر
 • اپیزود 5: “کریسمس شاد با شکوه” – 21 سپتامبر
 • قسمت 6: “و من متاسفم اگر شما را ناراحت کردم” – 28 سپتامبر
 • قسمت 7: “قلعه روی ابر” – 5 اکتبر
 • اپیزود 8: “عواطف خود را هدر ندهید” – 12 اکتبر
 • قسمت 9: “شکر، ما در حال حرکت به سمت پایین” – 19 اکتبر
 • قسمت 10: “اتاق خواب دوستان ما” – 26 اکتبر

  “Tell Me Lies” را در Hulu پخش کنید

  به من بیشتر در مورد به من دروغ بگو طرح قبل از اینکه تماشا کنم

  به من دروغ بگو بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است و رابطه ای سخت بین این دو را دنبال می کند. داستان عشق آنها به همان اندازه تلخ است که شیرین و سمی تر از لطیف است، که (متاسفانه) بسیار قابل ربط است.

  به من دروغ بگو کاوشی در رابطه با روابط سمی و راه هایی است که وقتی به سراغ افراد اشتباه می رویم، خودمان را تضعیف می کنیم. وقتی لوسی با استفن ملاقات می‌کند، همه پرچم‌های قرمز را می‌بیند، اما آنها را نادیده می‌گیرد – و این او را در مسیری قرار می‌دهد که او را کاملاً از مسیر خارج می‌کند.» در گفتگو با Cosmo.

  فکر می‌کنم اگر صادق باشیم، بیشتر ما رابطه‌ای داشته‌ایم که به ما آسیب می‌زند، اما به هر دلیلی نمی‌توانیم از آن فاصله بگیریم. وقتی در پویایی قرار می گیرید که از نظر ذهنی یا عاطفی آزاردهنده است، شروع به پذیرش رفتاری می کنید که هرگز فکر نمی کردید بپذیرید. برای من، این موضوعی است که به طور جهانی قابل ارتباط است، اما ما آشکارا در مورد آن صحبت نمی کنیم زیرا این موضوع شرم آور است. این همان چیزی بود که من در مورد کتاب کارولا لورینگ دوست داشتم – او این احساس انزوا را به شیوه ای احشایی به تصویر کشید. بنابراین من امیدوارم که نمایش گفتگوهایی را باز کند که در آن مردم بتوانند در مورد این چیزها بدون احساس قضاوت صحبت کنند. زیرا اکثر ما در مقطعی در زندگی خود یک استفن داشته ایم.»

  میخواهی بیشتر بدانی؟ از BookTok بپرسید. این رمان – که در سال 2018 منتشر شد – به عنوان یک توصیه برتر در بین تأثیرگذاران مطالعه اینترنت قوی است (زیرا واضح است که اکنون یک چیز است).

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع