وقتی قسمت بعدی افتاد


تشنه قسمت های بیشتر آن رایس مصاحبه با خون آشام قبلا، پیش از این؟ چه کسی می دانست که AMC این رمان عاشقانه خون آشام کوچک گوتیک را برای فصل ترسناک در آستین دارد؟ این سریال که بر اساس رمان رایس ساخته شده است، روایت را برای سال 2022 به روز کرده است و شامل عناصری از کتاب های بعدی است که سریالی جذاب، متفکر، رابطهی و هیجان انگیز را می سازد. من واقعاً از آن سیر نمی شوم، که برای من یک مشکل است زیرا فصل 1 از آن است مصاحبه با خون آشام تقریباً به محض شروع به پایان می رسد. در اینجا چیزی است که باید در مورد قسمت ها و زمان بندی انتشار بدانید. خون آشام ها معمولا چیز زودگذری نیستند، اما این ها هستند!

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اگر هنوز چیزی نخورده اید، مصاحبه با خون آشام داستان خون آشامی جوانی به نام لوئیس با بازی جیکوب اندرسون (معروف به کرم خاکستری از بازی تاج و تخت)همانطور که به خبرنگاری به نام دانیل با بازی اریک بوگوسیان از جانشینی، رادیو گفتگو، و سنگهای تراش نخورده. لوئیس توسط یک خون آشام بدنام لستات، با بازی سم رید، پدر شد خوشگل و باشگاه همسران فضانورد. داستان فراز و نشیب زندگی جاودانه آنها به عنوان عاشق و همراه است.

شما دیده اید که داستان های خون آشام در چندین داستان خون آشام YA تکرار شده است. لوئیس خون آشام بوئی غمگین و خشمگین و غمگینی است که گهگاه مانند کالن ها “گیاهخوار” می شود. گرگ و میش با مکیدن خون از حیوانات به جای انسان. لستات خون‌آشام لعنتی بوئی است که با زندگی جاودانه‌اش به‌عنوان یک مهمانی بی‌پایان رفتار می‌کند، و شما نمی‌توانید او را دوست نداشته باشید، حتی وقتی گردنش را به چپ و راست گاز می‌گیرد. آشنا بنظر رسیدن؟

“مصاحبه با خون آشام” را تماشا کنید

پس فصل 1 چند قسمت است؟

در فصل اول فقط هفت قسمت وجود دارد. ولی اشک خونی نریز نمایش قبلاً برای فصل 2 تمدید شده است. ما فقط به برنده شدن ادامه می دهیم!

مصاحبه بیلی باس در نقش کلودیا با فصل 1 خون آشام، اولین نگاه عکس اعتباری آلفونسو برشیانیامک

آلفونسو برسیانی/AMCAMC

‘مصاحبه با خون آشام’

کتاب های بالانتین
amazon.com

تا الان چند قسمت پخش شده؟

دو قسمت اول، “In Throes of Increasing Wonder…” و “…After the Phantoms of Your Former Self” در 2 اکتبر از AMC و برنامه +AMC پخش شد. آنها رابطه ای بین Lous de Pointe du برقرار کردند. Lac و Lestat de Lioncourt و همچنین رابطه به روز شده بین لوئیس و مصاحبه کننده.

آیا حذف دو قسمت به طور همزمان یک ویژگی معمولی خواهد بود یا …؟

جواب منفی! پنج قسمت باقی مانده از مصاحبه با خون آشام تک تک پخش خواهد شد یکشنبه ها ساعت 10 شب به وقت شرقی در AMC (بله! شما می توانید این را به روش قدیمی… با قرار ملاقات) از 9 اکتبر تا 6 نوامبر تماشا کنید. بهترین قسمت؟ اکنون می توانید قسمت 1 را آنلاین تماشا کنید. این یک غذای هالووین است فقط برای ما!منبع