واکنش کیت میدلتون به “خیانت” شاهزاده هری به او

«برای بسیاری از افراد خانواده، به‌ویژه مردان، ممکن است وسوسه یا تمایلی برای ازدواج با کسی وجود داشته باشد که مناسب قالب باشد، برخلاف کسی که احتمالاً قرار است با او باشید. تفاوت بین تصمیم گیری با ذهن یا قلب شما. مطمئناً مادرم بیشتر تصمیم‌هایش را می‌گرفت، اگر نه همه آن‌ها را از صمیم قلبش، و من پسر مادرم هستم.»

در همین حال، هری به طور مبهم به این نکته اشاره کرد که ویلیام برای ازدواج با کیت “فشار” احساس می‌کند، زیرا او با این جمله سازگار است:

ساکنان سارابطه در مستند خود زیاد در مورد کیت صحبت نکردند، اما مگان به طور مبهم به این نکته اشاره کرد که او و شاهزاده ویلیام قصد نداشتند آنها را در طول یک شام در کلبه کاخ کنزینگتون شاهزاده هری در آغوش بگیرند.

مگان گفت: «حتی وقتی ویل و کیت آمدند و من برای اولین بار او را ملاقات کردم، آنها برای شام آمدند، یادم می‌آید که من با شلوار جین پاره بودم و پابرهنه بودم. “مثل اینکه من یک آغوشگر بودم، من همیشه یک آغوشگر بودم. من متوجه نشدم که این واقعا برای بسیاری از بریتانیایی ها آزاردهنده است. حدس می زنم خیلی سریع شروع به درک کردم که رسمی بودن بیرون در داخل انجام می شود. “

کیت میدلتون در مورد مستند شاهزاده هری و مگان مارکل نتفلیکس کاملاً سکوت کرده است، اما ظاهراً او بسیار آسیب دیده است. و همچنین خیانت کرد. یک منبع می گوید ما هفتگی که شاهزاده ویلیام، همسر کیت «نمی‌خواهد طرف ماجرا را مطرح کند یا آشکارا انتقام بگیرد» و همه چیز او «باوقار ماندن» و «ادامه دادن به کار» است. اما کیت “احساس می کند که هری این کار را با او انجام می دهد و به او خیانت کرده است، به خصوص که این جفت قبلا خیلی صمیمی بودند.”

بدیهی است که هری نامی را ذکر نکرده است، اما در حال حاضر دو مرد برجسته در خانواده سلطنتی وجود دارند، و آن‌ها شاه چارلز و شاهزاده ویلیام هستند.منبع