واکنش های سلبریتی ها به جلد Nepo Babies مجله New York Mag

اوه، و اگر تعجب می کنید که آیا کسی به نظرات آن مراجعه کرده است نیویورک مگدر پست، می توانید ایو هیوسون (دختر بونو) را در آنجا پیدا کنید، که به سادگی نوشت: «حسادت».

نوزادان نپو

اینستاگراممنبع

اوه اوه … خب!

من فکر می کنم همه ما می توانیم این را قبول داشته باشیم نیویورک مگکاور نوزاد نپو یکی از بهترین های سال است (غیر از همه Cosmo جلد 2022، البته 😘)، و تاکنون، افراد مشهوری که در مورد آن صحبت کرده اند، دقیقاً … واکنش خوبی نشان نداده اند!

و لیلی آلن (که مادرش تهیه‌کننده فیلم و پدرش بازیگر است) احساسات خود را با این توئیت آشکار کرد: «نوزادان نپو که همه باید نگران آن‌ها باشید، آن‌هایی هستند که برای شرکت‌های حقوقی کار می‌کنند، آن‌هایی که برای بانک‌ها کار می‌کنند، و کسانی که در سیاست کار می کنند، اگر در مورد عواقب دنیای واقعی صحبت می کنیم و فرصت را از مردم سلب می کنیم. اما این به من مربوط نیست.»

در همین حال، اوشی جکسون جونیور، پسر آیس کیوب نیز توییت هایی منتشر کرد و در بخشی از آن گفت: «پدرم در دنیایی عالی به من گفت، من در نقش او بازی خواهم کرد. مستقیم خارج از کامپتون. من قبلاً برای فیلمنامه نویسی در USC در کالج بودم. من چالش را پذیرفتم. و قبل از گرفتن نقش، دو سال تست داد. بعد از آن به من بستگی داشت، او نتوانست دست من را در طول حرفه ام نگه دارد. مجبور شدم الاغم را بالا بیاورم و کار کنم. از نقش هایی که انتخاب کردم. اخلاق کاری که من در آنها گذاشتم. حرفه ای بودن من در مجموعه ها و تورهای تبلیغاتی. حتی آژانس HIS را ترک می کنم و می روم تا تیمی از خودم پیدا کنم. وقتی در باز شد، این به من بستگی داشت که از آن عبور کنم و پیشرفت کنم.»

او بعداً نظرات خود را در مجموعه‌ای از توییت‌ها شفاف‌سازی کرد و در ادامه مطلبی نوشت: «ببینید، به نظر می‌رسد که من مردم را با نظرات خود در مورد نوزادان نپو عصبانی کرده‌ام. من نزدیک به 40 سال سن دارم و بیش از حد خوشحالم، در واقع فکر می کنم مهم است که فاش کنم که چه تربیت ممتازی داشته ام و چگونه فرصت های زیادی برای من ایجاد کرده است.”

چندین کودک مشهور در مورد این داستان صحبت کرده اند، از جمله خواهر کیت ماس، لوتی ماس. لوتی در توییتی که از آن زمان به دلیل واکنش‌های منفی حذف شد (پاسخ‌ها واقعاً لول بود)، گفت: «خیلی خسته‌ام از افرادی که خود را به خاطر اینکه چرا ثروتمند و مشهور یا موفق نیستند سرزنش می‌کنند – بدیهی است که این منصفانه نیست. کسانی که از خانواده های مشهور آمده اند به همین دلیل از پا در می آیند اما حدس بزنید چیست؟ زندگی منصفانه نیست، اگر ذهن خود را به کاری بسپارید که می توانید انجامش دهید.”