واکنش لیدی آن گلنکانر به پرنسس مارگارت در سریال The Crown

در همین حال، نتفلیکس قبلاً اشاره کرده بود که “تاج همواره به عنوان یک درام مبتنی بر وقایع تاریخی ارائه شده است. سری پنج یک دراماتیزاسیون تخیلی است که تصور می کند چه اتفاقی می تواند پشت درهای بسته در طول یک دهه مهم برای خانواده سلطنتی بیفتد – که قبلاً توسط روزنامه نگاران، زندگی نامه نویسان و مورخان مورد بررسی قرار گرفته و به خوبی مستند شده است.منبع

تاج فصل پنجم برای یک دقیقه منتشر شده است، اما ظاهراً اعضای سلطنتی به سادگی از آن شکایت نکرده اند. و جدیدترین فردی که با این سریال مخالفت کرد، بانوی منتظر پرنسس مارگارت، آن گلنکانر (که توسط نانسی کارول در فصل سوم و چهارم سریال بازی می شود) است.

سخنرانی در ساعت زن رادیو بی بی سی 4 (از طریق دیلی میللیدی آن گفت: “مشکل این است که مردم، به ویژه در آمریکا، آن را کاملاً باور می کنند. این خیلی تحریک کننده است. من تماشا نمی کنم. تاج الان چون خیلی عصبانیم میکنه و این نسبت به اعضای خانواده سلطنتی بسیار ناعادلانه است.”

کالین تننت، سومین بارون گلنکانر با همسرش آن در جزیره موستیک که مالک آن خصوصی است، عکس مارس 1973 توسط تصاویر آرشیو گتی باریک آرونشولتون

لیدی آن و کالین تنانت در سال 1973.

“من از تجربه خودم می دانم که حضور دارم تاجاو در مورد صحنه ای از سریال که در آن تلاش می کند مارگارت را راه اندازی کند، گفت: “البته که این اتفاق نیفتاد. نمی دانم چرا باید این کار را می کردند. چیز واقعی در مورد خانواده سلطنتی بسیار جالب است. آنها مجبور نیستند آن را بدوزند.”

لیدی آن همچنین ادعا می کند که با هلنا بونهام کارتر در مورد نمایش صحبت کرده است و می گوید: “بعد از آن، به او گفتم، “کمی ناامید کننده، اینطور نیست؟” و او پاسخ داد “بله، اما من یک بازیگر هستم، باید آنچه را که نوشته شده انجام دهم.”

نتفلیکس

آرون باریک

لیدی آن ادامه داد که خط داستانی پرنسس مارگارت به ویژه “آزاردهنده” بود و به نظر او تصویر هلنا بونهام کارتر از شاهزاده خانم فقید “ناامیدکننده” بود.