واکنش دواین وید به تلاش همسر سابقش برای مسدود کردن نام و تغییر جنسیت دختر زایا


پس از خواندن پاسخ طولانی او به تلاش همسر سابقش برای جلوگیری از تغییر نام قانونی دختر زایا، مجبور شدم به این نتیجه برسم که بهترین بابای جهان ممکن است ستاره NBA، دواین وید باشد.

وید با همسر سابقش Siohvaughn Fanches-Wade دو فرزند دارد، پسر 20 ساله آنها زئیر و دختر 15 ساله Zaya که تراجنسیتی است. مطابق با E! اخبار، فونچ وید اسناد قانونی ارائه کرده است که تلاش می کند زایا را از تغییر قانونی نام و جنسیت خود باز دارد و ادعا می کند: «نگرانی دارم که [Dwyane] ممکن است فرزند ما را تحت فشار قرار دهد تا با تغییر نام و جنسیت به سمت جلو حرکت کند تا از فرصت‌های مالی که از شرکت‌ها دریافت کرده و بر اساس آن دریافت خواهد کرد، استفاده کند. [Dwyane’s] اظهاراتی برای من، بر اساس نام و/یا تغییر جنسیت فرزندمان.»

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

خب، وید امروز وقت داشت و رد طولانی و نسبتاً ویرانگر ادعاهای همسر سابقش را در اینستاگرامش منتشر کرد. حذف شروع شد: «از آنجایی که این باید روش جدید فرزندپروری باشد، حدس می‌زنم باید به این اتهامات اینجا بپردازم، که مایه شرمساری است. “در حالی که هیچ یک از ما از تلاش سیووون برای مبارزه با هویت زایا و تلاش بی‌وقفه برای کشیدن نام من در گل و لای غافلگیر نشده‌ایم، من بسیار ناامید هستم که او به طور مداوم راه‌هایی برای تمرکز بر خود و نیازهایش بدون توجه به فرزندانش پیدا می‌کند.” اوه رفیق .

بیانیه وید در دفاع از دخترش و مقابله با سابقش، که به بهترین شکل می‌توان آن را “سرسخت” توصیف کرد، با تمجید از معدل 4.0 و قدرت شخصیت زایا در تمام این موارد ادامه می‌یابد و به فونچ وید به دلیل تلاش‌های مشابه قبلی که منجر به انحصار حضانت به او اعطا می شود. وید همچنین فونچ وید را اساساً به عنوان یک مادر غایب توصیف می کند که پیشنهادات او را برای صحبت با زایا، معلمان، درمانگران، پزشکان و حتی دوستانش رد کرده است. “این یک بازی برای خانواده من و قطعاً برای زایا نیست. این زندگی اوست!”

پست در یک لحظه رها کردن میکروفون به پایان می رسد. دواین وید، پدر سال، می نویسد: “جاده بزرگ دارای املاک و مستغلات است.” “وکیل من در تماس خواهد بود.”


منبع