واکنش تیلور سویفت به مشکل بلیط مستر Ticketmaster ‘Eras’

تا به حال، همه شما در مورد ورزش المپیک شنیده اید که تلاش می کرد بلیط پیش فروش تیلور سویفت را تضمین کند. دوران تور واقعاً، انتظار در صف Ticketmaster برای بیش از 5 ساعت، سزاوار یک جایزه است… به خصوص اگر شما نکرد در نهایت موفق به دریافت پاس دلخواه شوید، که تجربه بسیاری از سوئیفتی ها بود. اما هنوز امیدی برای امروز وجود داشت، زمانی که فروش عمومی عمومی قرار بود فعال شود. یعنی تا زمانی که Ticketmaster در روز پنجشنبه اعلام کرد که به دلیل “تقاضای زیاد” و “موجودی ناکافی بلیط باقیمانده” آن فروش را لغو می کند (!!!).

نیازی به گفتن نیست، همه چیز… شدید شد. به قدری که خود تیلور امروز در استوری اینستاگرامش به تمام این مصیبت کثیف پرداخت. او در بخشی از این نامه نوشت: “خب. ناگفته نماند که من به شدت از طرفدارانم محافظت می کنم. ما چندین دهه است که این کار را با هم انجام می دهیم و در طول سال ها، عناصر بسیاری از حرفه ام را در خانه آورده ام. من این کار را به طور خاص برای بهبود کیفیت تجربه هوادارانم انجام داده‌ام و این کار را خودم با تیمم انجام داده‌ام که به هوادارانم مثل من اهمیت می‌دهند. روابط و وفاداری‌ها، و برای من عذاب‌آور است که فقط ببینم اشتباهات بدون هیچ چاره‌ای رخ می‌دهند.”

و به کسانی که بلیت نگرفتند، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که امیدم این است که فرصت های بیشتری را برای ما فراهم کنم تا همه دور هم جمع شویم و این آهنگ ها را بخوانیم. ممنون از اینکه خواستید آنجا باشید. شما نمی دانید این چقدر معنی دارد.»

اینستاگرام/تیلور سویفت

ولپ حدس بزنید ما باید ببینیم که چگونه این تکان می دهد! اما Ticketmaster باید دو چیز را بداند: با تیلور درگیر نشوید. و با Swifties کار نکنید.منبع

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

استوری اینستاگرام تیلور سویفت

تیلور ادامه داد: “دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم برای تهیه بلیط سختی داشتند و من سعی می کنم بفهمم چگونه می توان این وضعیت را در حرکت رو به جلو بهبود بخشید. من برای کسی بهانه نمی آورم زیرا ما چندین بار از آنها پرسیده بود که آیا می توانند با این نوع تقاضاها کنار بیایند و ما مطمئن شدیم که می توانند. واقعاً شگفت انگیز است که 2.4 میلیون نفر بلیط گرفتند، اما واقعاً من را عصبانی می کند که بسیاری از آنها احساس می کنند چندین بار حملات خرس را پشت سر گذاشته اند. برای به دست آوردن آنها.”