واکنش تایرا بنکس به جانشینی جولیان هاف در «رقص با ستاره‌ها»

در مورد جولیان؟ او برای سفری که در پیش دارد هیجان زده است DWTS میزبان مشترک “پیوستن مجدد برای ما افتخاری است رقص با ستاره ها به عنوان میزبان مشترک این نمایش از سال‌ها و نقش‌های متفاوتی که من افتخار حضور در آن را داشتم، جایگاه ویژه‌ای در قلب من دارد. تنوع. “تیم باورنکردنی که هر شب سالن رقص را زنده می کند، خانواده من در 17 سال گذشته بوده اند… هر بار که پا به سالن رقص می گذاری انرژی مغناطیسی است و من نمی توانم صبر کنم تا دوباره آن را احساس کنم – و البته برای به اشتراک گذاشتن همه چیز با بهترین و وفادارترین طرفداران – برای یک فصل هیجان انگیز دیگر.منبع

اما تایرا چه احساسی نسبت به اینکه جولیان پا به کفش او گذاشته است؟ خود مدل به او باز شد ما هفتگی و فوران کرد، «تاجر زن در من می بیند که جولیان چقدر در سطوح مختلف عالی است. او یک رقصنده حرفه ای است. او خواهر است درک [Hough]، آ DWTS چند قهرمان، که اکنون یک داور ستاره ای است.» او افزود: «این یک ماجرای خانوادگی در آن سالن رقص خواهد بود که مردم دوست دارند آن را تماشا کنند. و او دارای شخصیت بسیار و نظرات قوی است که توسط تخصص پشتیبانی می شود. او یک انتخاب عالی است! او آن را خرد خواهد کرد!»

رقص با ستاره ها تغییرات بسیار مهمی در حال رخ دادن است – اما مجری سابق سریال، تایرا بنکس، با آن کاملاً خوب است. ICYMI، این زن مشهور اخیراً فاش کرده است که از کنسرت میزبانی خود در مسابقه نمایش رقص کناره گیری می کند و تنها چند روز پس از افشای بمب اعلام شد که جولیان هاف جای او را خواهد گرفت.

این منبع به انتشار تصمیم تایرا گفت: “تایرا دائما در حال تکامل است و به دنبال راه های جدیدی برای تقویت پلت فرم خود، گسترش نام تجاری خود است و او همیشه زمان مناسب برای انجام آن را می داند – این بخشی از موفقیت چندین دهه او است.” «به یاد داشته باشید، او از باند فرودگاه دور شد تا میزبانی و تولید اجرایی را دنبال کند. و امروز، کسب‌وکار بستنی‌اش بسیار خوب پیش می‌رود و او هیجان‌زده است که روی کارآفرینی قوی‌تر و راه‌اندازی سرمایه‌گذاری‌های سرگرمی جدید تمرکز کند… تایرا یک مبتکر و بینا است، بنابراین خلق چیزهایی از ابتدا قدرت فوق‌العاده‌اش است. او میل به فضاها و مکان هایی دارد که فضایی برای گسترش و ایده های بزرگ و جدید دارند.»

تازه‌سازی: در 17 مارس، تایرا این خبر را اعلام کرد TMZ که او از نمایش خارج خواهد شد همانطور که او در حال خروج از یک غذای کامل سانتا مونیکا بود، از همه جا. صادقانه؟ چنین حرکت قدرتی lol. تایرا قبل از توضیح دلیل واقعی ترکش به این شبکه گفت: «احساس می‌کنم واقعا وقت آن است که روی کسب‌وکارم و کارآفرینی‌ام تمرکز کنم، و همچنین تلویزیون بیشتری تولید کنم – اما در پشت صحنه.» DWTS. “من فکر می کنم وقت آن رسیده است که از سالن رقص به بازار بورس فارغ التحصیل شویم … از سالن رقص به سالن هیئت مدیره!” سرمایه‌گذاری‌هایی که تایرا روی آنها تمرکز می‌کند، بدون شک شامل کسب‌وکار بستنی‌اش، SMiZE و Dream است که در سال 2021 در سطح بین‌المللی راه‌اندازی کرد. و شخصی که با او صحبت کرد. ما هفتگی به نظر می رسد موافق است