واکنش بچه های کیت میدلتون به عکس های نامزدی او و شاهزاده ویلیام

بچه های ولزی با دیدن عکس های نامزدی والدینشان برای اولین بار واکنش بسیار صادقانه ای داشتند.

این زوج قبلاً در جزیره آنگلسی ولز زندگی می کردند، جایی که آنها اولین خانه خود را به عنوان تازه ازدواج کرده بودند، زیرا ویلیام به عنوان خلبان هلیکوپتر با نیروی جستجو و نجات نیروی هوایی سلطنتی کار می کرد. آنها همچنین اولین ماه های خود را به عنوان والدین پس از استقبال از شاهزاده جورج در ولز گذراندند.

شاهزاده خانم همچنین به اهمیت دیدار روز سه شنبه اشاره کرد. او گفت: “بازگشت به ولز خوب است، زیرا قبل از اینکه خانواده و همه چیزمان را داشته باشیم، آنجا زندگی می کردیم.” “بنابراین، آن روز واقعاً یک روز خاص بود.”

جورج، شارلوت و لوئیس که قبلاً با نام کمبریج شناخته می‌شدند، اکنون در مدرسه با نام‌های خانوادگی ولزی استفاده می‌کنند، زیرا والدین آنها القاب شاهزاده و پرنسس ولز را پس از مرگ ملکه الیزابت به ارث برده‌اند. پادشاه چارلز عناوین جدید را در 9 سپتامبر در اولین سخنرانی خود پس از رسیدن به تاج و تخت اعلام کرد.

یک منبع سلطنتی گفت BAZAAR.com در آن زمان که این زوج قصد داشتند “اعتماد و احترام مردم ولز را در طول زمان عمیق تر کنند” و “به نقش خود به روشی متواضعانه و متواضعانه برخورد خواهند کرد که قبلاً به کار خود نزدیک شده اند.”

رویال افزود: “بچه ها به عکس ها نگاه می کنند و می گویند: “مامان، تو خیلی جوان به نظر می آیی!”

“وای خدای من این از نامزدی ماست؟” کیت از صاحب پرچم پرسید، قبل از اینکه اضافه کند که او و ویلیام “همیشه به این واقعیت می خندند” که “اگرچه ما 11 سال است که ازدواج کرده ایم، اما دو برابر آن با هم بوده ایم، بنابراین فوق العاده است.”

کریس جکسونگتی ایماژ

این منبع اضافه کرد که در حالی که پرنسس کیت “از تاریخ مرتبط با این نقش قدردانی می کند”، او همچنین می خواست “در حالی که مسیر خود را ایجاد می کند به آینده نگاه کند..منبع

در یک کلیپ شیرین که در سفر اخیر پرنس ویلیام و پرنسس کیت به ولز گرفته شده است، مادر سه فرزند درباره واکنش شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس به دیدن عکس های نامزدی این زوج در سال 2010 صحبت کرد. این ویدئو در تیک توک به اشتراک گذاشته شد و نشان می‌دهد که سلطنتی پرچمی را که با یکی از عکس‌های نامزدی چاپ شده بود، در حین احوالپرسی با مردم ولز مشاهده می‌کند.

کلارنس هاوس نامزدی شاهزاده ویلیام با کیت میدلتون را اعلام کرد