واکنش بلیک لایولی به حرکات رقص رایان رینولدز: “آیا می توانید در دوران بارداری باردار شوید؟”

در حالی که موزیکال تعطیلات جدید خود را تبلیغ می کند نجیبرینولدز ویدئویی از ویل فرل و خودش در حال تمرین رقص آهنگ ریپل (آهنگ کات) منتشر کرد که در تیتراژ پخش می شود (بله تماشا کردم نجیب; خوبه). او در توضیح این کلیپ نوشت: “شما باید مایل باشید در چیزی بد باشید اگر می خواهید … کمی کمتر در آن بد باشید.” ما از این همه عشق به #Spirited در @appletvplus بسیار متواضع هستیم.” (همچنین، فقط به این نکته اشاره کرد که در این کلیپ، فرل پیراهن «باکلاس بمان» را می‌پوشد و به خط نمادین خود اشاره می‌کند. لنگر فیلم ها.)

کلویی آرنولد، یکی از طراحان رقص فیلم Apple TV+، اخلاق کاری رهبران را در نظرات نیز تحسین کرد. “دوستت دارم رایان!! 😂😂 واسه همینه که تو اونی که هستی! 🐐 شما کار را انجام می دهید، از اشتباه کردن نمی ترسید، و تا زمانی که آن را ثابت نکنید تسلیم نخواهید شد. “ما از هر لحظه با شما لذت بردیم! تمرین باعث پیشرفت می شود! من به آنچه شما و ویل انجام دادید بسیار افتخار می کنم. همش لهش کردی!! هیچ رقصی دو چندان نمی شود، فقط کار سخت، عزم و عشق!! از جیسون ها برای حمایت از تیم رقص ما و مربیگری این دو تا به عظمت سپاسگزاریم!»

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بلیک لایولی هنوز خیلی تشنه همسرش رایان رینولدز است.

اما این همسرش بلیک لایولی است که زیرنویس بهتری را ارائه کرد و گفت: “آیا می توان در دوران بارداری باردار شد؟” این زوج مشهور در حال حاضر منتظر چهارمین فرزند مشترک خود هستند.

محتوای اینستاگرام

ستاره های دیگر از بوگی رینولدز و فرل لذت بردند و کیتی کوریک نوشت: «ویل حرکت می کند! 🔥👏” و تری کروس اضافه کردند، “❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥.” کارگردان آوا دوورنی اظهار داشت: «چرا در کل کلیپ لبخند زدم؟ 👏🏾” کری واشنگتن این احساس را تکرار کرد و نوشت: “من یک فیلم کامل از تمرینات رقص @thespiritedmovie @vancityreynolds را تماشا می کنم.”