واکنش بریتنی اسپیرز پس از تماس طرفداران نگران با پلیس به خانه او

حتی پس از آزادی او از محافظه کاری در سال 2021، طرفداران دیرینه اسپیرز به نظریه پردازی و نگرانی در مورد وضعیت سلامت روان او ادامه دادند. همسرش، سام اصغری، حتی اخیراً از فالوورهایش خواسته است که او را به او بسپارند و دیگر او را با سوالاتی در مورد سلامتی اش غرق نکنند – و به دنبال تعامل غیرمنتظره او با پلیس در این هفته، خواننده نیز همین را می خواهد.منبع

این رسانه گزارش داد که پلیس سپس برای بررسی اسپیرز در خانه اش در کالاباساس، کالیفرنیا، رفت و متوجه شد که دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم او در خطر است.

سخنگوی کلانتر شهرستان ونتورا گفت TMZ حوالی ساعت 11 شب آن روز، آنها شروع به دریافت تماس‌های تلفنی از طرفداران اسپیرز کردند که می‌گفتند ستاره اکانت او را حذف کرده است و از پلیس درخواست می‌کنند تا سلامتی خود را بررسی کنند.

خواننده «سمی» پنجشنبه در توییتر نوشت: «همانطور که همه می‌دانند پلیس بر اساس برخی تماس‌های تلفنی شوخی به خانه من فراخوانده شد. من طرفدارانم را دوست دارم و دوست دارم، اما این بار همه چیز کمی زیاده‌روی شد و حریم خصوصی من مورد تجاوز قرار گرفت.»

حساب اینستاگرام اسپیرز از روز جمعه 27 ژانویه غیرفعال است، اما او همچنان در توییتر فعال است.

بریتنی اسپیرز پس از اینکه اوایل این هفته تعدادی از دنبال کنندگان نگران پلیس را به خانه او راهنمایی کردند، از طرفدارانش فضا و حریم خصوصی می خواهد.

اسپیرز در بیانیه خود نوشت: «این احساس می‌کردم که وقتی این حادثه به رسانه‌ها تبدیل شد، مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتم و بار دیگر در فضایی ضعیف و ناعادلانه توسط رسانه‌ها به تصویر کشیده می‌شدم. “در این مدت از زندگی ام، من واقعاً امیدوارم که عموم مردم و طرفدارانم که بسیار به آنها اهمیت می دهم بتوانند به حریم خصوصی من احترام بگذارند. با تمام عشق، B.”

برخی از طرفداران اولین بار پس از اینکه اسپیرز حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کرد، نگران شدند – کاری که او قبلاً بارها انجام داده است.