والز و ساسکس ممکن است با هم در نیویورک باشند

با این حال! بعد از بوستون، ویلز و کیت قصد دارند “سفری سریع به نیویورک داشته باشند، جایی که می توانند از جشن ها در آستانه کریسمس لذت ببرند”، به خصوص که کیت “در حال مرگ برای اسکیت روی یخ در راکفلر است. [Center] و خرید سوغاتی های سرگرم کننده برای جورج، شارلوت و لوئیس.”

در همین حال یک منبع می گوید ما هفتگی شاهزاده و پرنسس ولز که به تازگی ساخته شده اند از انجام این سفر “هیجان زده” هستند که این اولین بار در هشت سال گذشته آنها به آمریکا خواهد بود. این خودی خاطرنشان می کند که این جفت “امیدوار است که نمایه سلطنتی خود را در سراسر حوض تقویت کنند” و “آنها این سفر را ساده نمی بینند و با تیم خود در مورد موثرترین راه ها برای ایجاد تأثیر مثبت در ایالات متحده فکر می کنند.” رویکرد عملی با سخنرانی ها و مشارکت ها را در پیش گرفته اید.»

حدس بزنید ما باید ببینیم که آیا آن “زمان شخصی” شامل مگان مارکل و شاهزاده هری می شود یا خیر!منبع

استفن پاندگتی ایماژ

خانواده سلطنتی در روز کریسمس به کلیسا می روند

TBD اگر آنها با هری و مگان ملاقات کنند، اما قطعاً صدا مثل اینکه (به طور تصادفی) قرار است در همان زمان در یک مکان باشند!

در حالی که سفر کیت و ویلیام بیشتر از سفر قبلی‌شان «متمرکز به کار» خواهد بود (جایی که آن‌ها «بازدید از موزه‌ها، شرکت در یک بازی بسکتبال NBA، ملاقات با بیانسه و موارد دیگر» بودند)، آن‌ها «منتظر این هستند که وقت شخصی خود را بگذرانند. ”

ولپ، به نظر می رسد که والزها و سارابطه ها دقیقاً در همان زمان در اواخر امسال به شهر نیویورک سفر می کنند. شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون برای اجلاس نوآوری جایزه Earthshot در 2 دسامبر عازم بوستون هستند، در حالی که مگان و هری تنها چند ساعت در نیویورک برای جشن جایزه Ripple of Hope در 6 دسامبر خواهند بود.