هیو گرانت هنوز از صحنه رقص “عشق واقعی” خود می ترسد

گرانت اعتراف کرد: “به هر حال من از ریتم خارج شده ام.” “به خصوص در ابتدا که من الاغم را تکان می دهم.”

کرتیس اضافه کرد که گرانت قبل از فیلمبرداری سکانس “بدخوود” بود، اما به دلیل “تعهد قراردادی” نتوانست از آن فرار کند. اگرچه برای کورتیس دیدن پشت دوربین «به‌شدت خجالت‌آور» بود، اما اجرای باسن گرانت در نهایت «عالی» بود.

یک ساعته عشق در واقع ویژه سالگرد اکنون در Hulu پخش می شود و فیلم اصلی در حال حاضر در Peacock در دسترس است.
منبع هیو گرانت از سکانس رقص نمادین خود در آن متنفر است عشق در واقع. در واقع آنقدر زیاد که او اخیراً آن را «دردآورترین صحنه‌ای که تا به حال برای سلولوئید انجام شده است» نامیده است.

این نقل قول از حضور گرانت در برنامه تازه منتشر شده ABC می آید عشق در واقع گذشته نگر، خنده و رازهای “عشق در واقع”: 20 سال بعد. در کمدی رمانتیک سال 2003، گرانت نقش نخست وزیر بریتانیا را بازی کرد که عاشق یکی از کارکنانش شد. یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های فیلم، شخصیت گرانت را در حال رقصیدن در سالن‌های دفترش در حالی که «Jump» ساخته The Pointer Sisters در پس‌زمینه بازی می‌کند، نشان می‌دهد.

کارگردان ریچارد کورتیس نیز بی میلی گرانت برای انجام این صحنه را به یاد آورد. کورتیس گفت: «او مدام «نه» می‌گفت. “فکر می‌کنم او امیدوار بود که من مریض شوم یا چیز دیگری و ما می‌گفتیم، “اوه، چه شرم‌آور است. باید آن سکانس رقص را از دست بدهیم.”

من آن را در فیلمنامه دیدم و فکر کردم، “خب، من از انجام آن متنفرم”. گرانت به خاطر می‌آورد: «تا به امروز، افراد زیادی وجود دارند – و من با آنها موافقم – که فکر می‌کنند این رقص عذاب‌آورترین صحنه‌ای است که تا به حال روی سلولوئید انجام شده است. بعد بعضی ها دوستش دارند. اما من به خودم این اعتبار را می دهم… ایده من این بود که آن خانم منشی مرا بگیرد. نابغه.”