هیلی بیبر یک چرخش جشن بر روی ترند ناخن های لعاب ایجاد می کند—عکس ها را ببینید

نه به آن؟ در عوض یکی از این ایده های دیگر مانیکور کریسمس را امتحان کنید!

در اخبار شادی جشن، این مدل دوباره این کار را انجام داده است، اما این بار یک چرخش فصلی در ظاهر مورد علاقه خود قرار داده است. ناخن‌های لعاب‌دار با عصا را وارد کنید، مانیکوری که با مانیکور فرانسوی (همچنین یک ترند بزرگ ناخن در سال جاری) و پوشش لعاب‌دار ازدواج می‌کند. با یک آب نبات عصایی کریسمس در نوک ناخن‌هایش، بقیه برهنه‌ها نقاشی شده بودند و در بالای آن درخشش لعاب‌دار او را پوشانده بود.

در ابتدای سال، هیلی بیبر پیش‌بینی کرد که پوست دونات لعاب‌دار یک چیز خواهد بود. در نهایت آنقدر محبوب و فراگیر شد که به سرعت به ناخن های ما هم کشیده شد. سالن‌های ناخن امسال مملو از درخواست‌هایی برای پایان دادن به ناخن‌های دونات لعاب‌دار و مرواریدی شده‌اند. به قدری که بیبر اکنون قدیس حامی همه چیزهای لعابدار است – این چیز اوست.

لهستانی ژل کوتور Essie در اسکارلت اسکارلت

این پست در ابتدا در بریتانیایی ووگ
منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لوازم آرایشی

ساده و مینیمال اما هنوز کاملاً جشن است. سالن‌های ناخن و هنرمندان باید خود را برای هجوم درخواست‌های ناخن با لعاب نیشکر از مشتریان خود آماده کنند. و اگر واقعاً به این هدف متعهد هستید، مانند هایلی بیبر بسازید و لب‌هایتان را با مانیکورتان هماهنگ کنید—این مدل رنگ قرمز شاداب با کمی درخشش داشت. یک خانم کلاوس مدرن و بسیار شیک اگر تا به حال دیده باشیم.