هیلی بیبر کیست تخمدان به اندازه یک سیب دارد و این اولین کیست او نیست

این بسیار دور از اولین مشکل سلامتی است که هایلی بیبر در سال 2022 با آن دست و پنجه نرم می کرد. در ماه مارس، بنیانگذار رود با علائمی شبیه به سکته مغزی مواجه شد و به دلیل لخته شدن خون در مغزش مجبور شد در بیمارستان بستری شود. شوهرش، جاستین بیبر، در یک کنسرت پس از این ترس گفت: “شما واقعا نمی توانید چیز زیادی را کنترل کنید.” «بیشتر شما احتمالاً می دانید یا [have] اخبار مربوط به همسرم را دیدم… او خوب است، او خوب است، او قوی است. اما ترسناک بود، می دانید، واقعاً ترسناک بود.» سپس، در ماه ژوئن، جاستین مجبور شد تاریخ تور را لغو کند زیرا نیمی از صورتش به دلیل سندرم رمزی هانت فلج شده بود. امیدواریم این زوج سال 2023 بسیار سالمی داشته باشند!




منبع

او گفت: “این دردناک و دردناک است و باعث می شود من احساس تهوع، نفخ، گرفتگی و عاطفی کنم.” “به هر حال… من مطمئن هستم که بسیاری از شما می توانید بیش از حد با هم ارتباط برقرار کرده و درک کنید. ما این رو گرفتیم.”

تمام عشق و قدرت خود را برای هیلی بیبر ارسال می کنیم. این مدل و موسس شرکت مراقبت از پوست اخیراً فاش کرد که پس از یک سال مشکلات سلامتی، بار دیگر با یک کیست تخمدان به اندازه یک سیب دست و پنجه نرم می کند. آخ.

اینستاگرام:@haileybieber

بیبر در استوری اینستاگرام خود نوشت: “من یک کیست در تخمدانم به اندازه یک سیب دارم.” من آندومتریوز ندارم یا [polycystic ovarian syndrome] اما من چند بار کیست تخمدان گرفتم و این هرگز جالب نیست، و توضیح داد که برآمدگی کوچک روی شکم او «بچه نبود».

بر اساس وب سایت NHS، اکثر کیست ها خوش خیم هستند و تا زمانی که پاره نشوند، بسیاری از آنها خود به خود از بین می روند، در غیر این صورت می توان با استفاده از یک جراحی نسبتاً غیرتهاجمی آن را از بین برد. با این حال، داشتن آنها بد است! (بقیه استوری های بیبر در اینستا امروز او را جشن می گیرند فوربس 30 زیر 30 سال را پوشش می دهد، بنابراین او در زندگی خوب است.)