هیلی بیبر ناخن‌های لعاب‌دار را برای مانیکور نامتناسب ماکسیمالیست کنار می‌گذارد.

هیلی بیبر در سال 2022 با ناخن‌های لعاب‌دار خود متحول کرد، ناخن‌هایی با رنگ خنثی که مانند یک دونات لعاب‌دار از Krispy Kreme می‌درخشند. حالا او ناخن هایش را در جهتی کاملا جدید و حداکثری می گیرد. و لازم نیست در این دوران سخت نگران باشید: برخلاف اما استون، او راه تام سندووال را دنبال نمی کند.

این مدل و بنیانگذار رود اسکین روز یکشنبه، 4 ژوئن، محور سخت خود را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. بیبر تصاویری از دست چپ و راست خود را به اشتراک گذاشت که هر دو به حداکثر مانیکور شده بودند. هر ناخن با رنگ و الگوی متفاوت رنگ آمیزی شد و ظاهری یکپارچه در میان هرج و مرج ایجاد کرد. مثل همیشه، ناخن های این دختر 26 ساله در نوک بادامی او شکل گرفته است.

دست چپ با رنگ‌های قرمز، صورتی و زرد، اما در تمام الگوهای مختلف، مانیکور شده است، در حالی که دست راست بیبر ترکیبی از هر رنگی در رنگین کمان، از سبز لیمویی گرفته تا سرمه‌ای تا قرمز دارد. الگوها شامل راه راه، نقطه پولکا، تک نقطه و جلوه های امبره است. این اساساً برعکس ناخن‌های لعاب‌دار و نشانه پایان دوران مینیمالیسم و ​​آغاز دوران ماکسیمالیست است.

هیلی بیبر همچنین به داشتن کمد لباس مینیمال معروف است و رنگ‌های عمدتا خنثی و ظاهری ساده‌تر اما برجسته را انتخاب می‌کند. اما ناخن های رنگارنگ او همچنین می تواند نشان دهنده یک دوره جدید از مدل باشد. هنرمند ناخن مسئول ظاهر لعاب دونات، Zola Ganzorigt است. اگرچه گانزوریگت در داستان‌های IG بیبر اعتباری نداشت، اما مشخصاً گانزوریگت در طول سال رنگ‌های پررنگ را روی بیبر آزمایش کرده است، از جمله رنگ‌هایی مانند زرد، سبز و آبی.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع