هیلی بیبر در لباس بعد از مهمانی خود مانند یک ماهی داغ به نظر می رسد

من شخصاً دوست دارم ظاهرهای پری دریایی بیشتری ببینم. یکی از لباس‌های مورد علاقه من در اسکار، ظاهر ژان پل گوتیه ماریون کوتیار در سال 2008 است که کاملاً فوق‌العاده بود. (حتی کندال جنر هم نتوانست در برابر زنده کردن این یکی مقاومت کند.)

«لیل پری دریایی»، کارلا ولش، ابراستایلیست که مدل را طراحی کرده است، نظر داد. طبق پستی که ولش به اشتراک گذاشت، بیبر این لباس را در مراسم بعد از جشن اسکار بیانسه و جی زی در Chateau Marmont پوشید. این پس از حضور او در نمایشگاه Vanity Fair بعد از مهمانی در YSL. شب شلوغ! (شرور دیزنی کمی با این حال و هوای خوبی دارد؟)

هایلی بیبراستیو گرانیتز

هالیوود – 24 فوریه: ماریون کوتیار بازیگر به هشتادمین مراسم جوایز سالانه اسکار که در تئاتر کداک در 24 فوریه 2008 در هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد، رسید. (عکس از فریزر هریسون/گتی ایماژ)فریزر هریسون/گتی ایماژ

منبع

هایلی بیبر ازماهیمتحد زیباترین پری دریایی در دریا. این مدل و بنیانگذار مراقبت از پوست، با جدیدترین ظاهر خود، یک مینی لباس فیروزه ای رنگ که آریل دوست دارد، پری دریایی را به شکلی بزرگ بازگرداند.

دوست دارم ببینم او با رنگ بازی می کند! هیلی بیبر اغلب با یک لباس مشکی کوچک یا یک استایل رابطهی/خنثی دیگر وقتی روی فرش قرمز می‌زند دیده می‌شود، که خوب است، اما … دختر، تو 26 ساله هستی! خوش بگذره!

این مدل در اینستاگرام نوشت: “و بعد 🐟🐟🐟”. بیبر روی یک صندلی سفید برای عکاس تایرل همپتون ژست گرفت و پشتش را قوس داد و از روی شانه اش نگاه کرد. در تصویر آخر می بینید که او باید دامن خود را پایین نگه دارد زیرا این لباس فلس دار از Maison Valentino کوتاه. لباس از پشت بسته شده و با سطل های فلس مانند پوشیده شده است. لوازم جانبی بیبر با گوش‌آستین‌های الماسی و پاشنه‌های ابریشمی تیره. به اینجا نگاه کنید.