هیلی بیبر در قرار پیلاتس با جاستین بیبر بدون شلوار نگاه می کند

روز شنبه، هایلی بیبر و همسرش جاستین بیبر از یک کلاس پیلاتس در یک استودیوی داغ در لس آنجلس لذت بردند. ظاهر تناسب اندام آنها راحت و رنگارنگ بود، جاستین با یک ژاکت آبی روشن با صورتک زرد، طرح برچسب Drew House او، یک جفت شلوار جین آبی روشن، یک کلاه بیسبال برنزه، و کفش های ورزشی سفید. او روی صورتش چند تکه مراقبت از پوست سیاه و سفید قرار داده بود.

این زوج زمان زیادی را با هم در پایگاه خانگی خود در لس آنجلس سپری کرده‌اند، زیرا هر کدام از مشکلات سلامتی مختلف بهبود می‌یابند. در ماه سپتامبر، جاستین اعلام کرد که تور جهانی عدالت خود را به دلیل خستگی پس از برخی نمایش ها در برزیل لغو می کند. این ستاره پاپ به سندرم رمزی هانت مبتلا شد که باعث فلج جزئی صورت جاستین شد. او گفته است که حداقل تا مارس 2023 در حال استراحت و نقاهت است.

Aimée Lutkin سردبیر آخر هفته ELLE.com است. نوشته های او در Jezebel، Glamour، Marie Claire و غیره ظاهر شده است. اولین کتاب او، شکارچی تنها، توسط Dial Press در فوریه 2022 منتشر خواهد شد.منبع

راچپوت/بائر گریفین//گتی ایماژ

او نوشت: “من یک کیست در تخمدانم به اندازه یک سیب دارم.”. من آندومتریوز یا PCOS ندارم [polycystic ovary syndrome] اما من چند بار کیست تخمدان گرفتم و هرگز جالب نیست.

هیلی افزود: «این دردناک و دردناک است و باعث می‌شود من احساس تهوع، نفخ، گرفتگی و احساسی داشته باشم. به هر حال… من مطمئن هستم که بسیاری از شما می توانید بیش از حد با هم مرتبط و درک کنید. ما این رو گرفتیم.”