هیلی بیبر در عکس هایی که به تازگی از سفرش به لندن به اشتراک گذاشته است، کوچکترین شورت کوتاه را پوشیده است.

برای تکمیل ظاهر تک رنگ، بیبر یک جفت چکمه اختراع میان ساق پا در همان سایه آبی مایل به خاکستری کم رنگ پوشید که من تصمیم گرفتم آن را مه لندن نامگذاری کنم.

شما آن را ابتدا از هیلی بیبر شنیدید، مردم. مراقبت از پوست؟ که در. شلوار؟ بیرون.


منبع

در صورت از دست دادن آن، هیلی بیبر ماه گذشته از لندن بازدید کرد تا راه اندازی برند مراقبت از پوست خود، رود، در بریتانیا را جشن بگیرد. بیبر با چندین بار حضور در انظار عمومی، هر روز از سفرش لباس‌های حسادت‌انگیز می‌پوشید – گاهی اوقات در یک روز دو لباس می‌پوشید.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در عکس‌هایی که به تازگی از این سفر در اینستاگرام دنی میشل، آرایشگرش به اشتراک گذاشته شده است، بیبر یک مجموعه دو تکه 16 آرلینگتون را پوشیده است که شامل یک ژاکت با نقش برجسته کروک و شورت‌های کوچک هماهنگ است که زیر لباس بیرونی‌اش ناپدید می‌شود، که در بالا دکمه‌ها بسته شده است. طراحی شده بدون هیچ چیز زیر

اما بین لباس بدون بند براق و پولک‌دار و مینی کرست موگلر، این دختر ۲۶ ساله جایی برای یکی از ترندهای مورد علاقه‌اش در سال باز کرد: ظاهر بدون شلوار.

محتوای اینستاگرام

بیبر اولین کسی است که ظاهر بدون شلوار را پذیرفته است، و او تنها دختری نیست که به آن نگاه کند. کندال و کایلی جنر، کامیلا مندز و بلا حدید همگی در چیزی که به‌طور دقیق‌تر به‌جای شلوار کوتاه به‌عنوان شلوار کوتاه توصیف می‌شود، پا گذاشته‌اند، و حتی جنیفر لوپز نیز در این روند قرار دارد و برای کمپین مربی با شورت‌های بسیار کوتاه ژست گرفته است. به لطف ژاکت بلند او، هرگز نمی دانست که آنجا هستند.