هیلی بیبر “بهترین تابستان زندگی من” را با یک بیکینی زهی و تی شرت خیس نوستالژیک آغاز کرد.

این مدل 26 ساله اخیراً در تابستان با یک بیکینی نخی قهوه ای رنگ و یک لباس خیس شده به نام «شیر دارید؟ تی شرت، فوراً پیروان هزار ساله خود را به تعطیلات بهار 1999 بازگرداند – دوره مسابقات تی شرت خیس و کمپین تبلیغاتی نمادین لبنیات بریتنی اسپیرز. او ظاهر نوستالژیک را با پوست براق خاص خود و یک باب به همان اندازه خیس ترکیب کرد.

هیلی بیبر آماده است تا بهترین تابستان زندگی خود را داشته باشد.

امیدواریم که این بهترین تابستان زندگی هیلی بیبر باشد زیرا سال 2023 شروع بسیار دشواری داشته است. در ماه مارس، این مدل ماه ها پس از متهم شدن به مسخره کردن سلنا گومز در جریان فیس تایم با کایلی جنر، واکنش های شدیدی را برانگیخت. در ماه آوریل، بیبر آن دوره زمانی را به عنوان “غمگین ترین و سخت ترین لحظات” زندگی بزرگسالی خود توصیف کرد. او در استوری اینستاگرام نوشت: “من دوست دارم در مورد احساسم شوخی کنم، زیرا گاهی اوقات این آسان تر از اعتراف به من است.” “ذهن و احساسات من حداقل می توان گفت شکننده بوده است.”

اوایل این ماه، بیبر گفت ساندی تایمز که او به دلیل نفرت آنلاین برای تشکیل خانواده با همسرش جاستین بیبر مردد است. او گفت: “من به معنای واقعی کلمه همیشه برای این موضوع گریه می کنم.” مردم. من خیلی بچه می خواهم اما می ترسم. همین که مردم درباره شوهرم یا دوستانم چیزهایی می گویند کافی است. من نمی توانم تصور کنم که مجبور باشم با افرادی که درباره یک کودک چیزهایی می گویند روبرو شوم.» او ادامه داد: «ما فقط می‌توانیم بهترین کار را برای بزرگ کردن آنها انجام دهیم. تا زمانی که احساس کنند دوست داشتنی و امن هستند.»

بیبر مجموعه ای از عکس ها و ویدیوها را در اینستاگرام در تاریخ 27 مه شرح داد: “تنها چیزی که می دانم این است که من در آستانه گذراندن بهترین تابستان زندگی ام هستم.” تصور کنید (و امیدوار باشید) ضد آفتاب باشید. می دانید، برای محافظت از پوست او در برابر آن همه آفتاب گرفتن.

محتوای اینستاگرام

بیبر به طور خاص پاسخ به سکته مغزی کوچک خود را در مارس 2022 به یاد آورد. مردم. من می‌خواستم در مورد اتفاقی که افتاده به زبان خودم صحبت کنم، زیرا افراد زیادی در حال فرضیات بودند.»

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.