هیلی بیبر با کت خز مصنوعی و لباس مشکی کوچک جذاب است

هیلی برای پایه لباس خود، یک مینی لباس مشکی را انتخاب کرد که دارای پشت کاسه ای و جزئیات ریزه در کناره ها و روی نیم تنه بود. او در یک کت خز مصنوعی مشکی جوهری از خانه مد فرانسوی گرم ماند. اکسسوری‌های او ظاهر را به هم گره می‌زند، از جمله عینک آفتابی با فریم مستطیلی کهربایی، پاشنه‌های مشکی بنددار، و جوراب شلواری شفاف از Calzedonia.

گاتهامگتی ایماژ

هیچ کس مانند هایلی بیبر زرق و برق نمی کند.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

روز سه‌شنبه در طول یک قهوه‌دوانی با جاستین، سفیر سنت لورن بار دیگر لباس‌های بیرونی برند را انتخاب کرد، این بار یک کت بلند شکلاتی از نمد کشمیری روی یقه‌شب سیاه و شلوار جین صاف پژمرده پوشیده بود.

گاتهامگتی ایماژ

نیویورک، نیویورک 07 دسامبر جاستین بیبر و هیلی بیبر در 7 دسامبر 2022 در شهر میدتاون در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شوند.

این زوج این هفته در یک گردباد مد در نیویورک بودند.

این مدل بعداً تصاویری از ظاهر خود را در اینستاگرام نیز به اشتراک گذاشت. او در کپشن نوشت: “من برای همیشه نیویورک هستم.”

بنیانگذار رود دیشب در شهر نیویورک یک لحظه جذاب به سبک خیابانی را به نمایش گذاشت، جایی که ظاهری سیاه و سفید به تن داشت که تقریباً کاملاً از قطعات سنت لوران ساخته شده بود.

نیویورک، نیویورک 07 دسامبر هیلی بیبر در 7 دسامبر 2022 در مرکز شهر در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شود

شوهر جاستین بیبر او را در این سفر همراهی کرد، که برای آن او مسیری متفاوت و معمولی را با گروه خود در پیش گرفت. خواننده “هلو” یک تی شرت سفید زیر یک ژاکت کش باف پشمی راه راه سبز و آبی، یک ژاکت جین خاکستری سایز بزرگ با آستر چهارخانه سبز و آبی، شلوار مشکی گشاد و کفش های کتانی درشت خاکستری پوشیده بود. او ظاهر را با کلاه بیسبال زرد خردلی و سایه‌های حشره‌مانند با قاب اسطوخودوس از پاپی لیسیمان به پایان رساند.

و در اوایل هفته، هیلی ترجیح داد در یک کت بلند دیگر گرم بماند، سپس یک مدل زغالی خالدار انتخاب کرد که روی یک پلیور خاکستری روشن و شلوار جین مشکی قرار داد.منبع