هیلی بیبر از سلنا گومز برای صحبت در دفاع از او تشکر می کند

بیبر ادامه می‌دهد که «همه ما باید در مورد آنچه در اینترنت به اشتراک می‌گذاریم، از جمله خودش، بیشتر متفکر باشیم»، زیرا اغلب چیزها از متن خارج می‌شوند یا به اشتباه تعبیر می‌شوند. او پست خود را با یک ایموجی قلب به پایان رساند و نوشت: “در پایان معتقدم عشق همیشه بزرگتر از نفرت و منفی بافی خواهد بود و همیشه فرصتی وجود دارد که یکدیگر را با همدلی و شفقت بیشتری ملاقات کنیم.”

شایعات در مورد گوشت گاو بین این دو زن از سال 2018 منتشر شد، زمانی که هیلی بیبر تنها شش ماه پس از جدایی نهایی آنها با دوست پسر دائمی گومز، جاستین بیبر نامزد کرد. علی‌رغم تلاش‌های قبلی برای از بین بردن ایده هر درام، طرفداران همچنان به این روایت ادامه می‌دهند که هیلی «دختری پست» است که جاستین را «دزدیده است». با این حال، در اواخر فوریه، زمانی که طرفداران حدس می زدند کایلی جنر و هیلی گومز را در یک استوری اینستاگرام مسخره می کنند، اوضاع اوج گرفت.

ساعاتی پس از اینکه سلنا گومز از طرفدارانش خواست از قلدری هیلی بیبر در میان “درام” که توسط طرفداران مربوطه آنها ایجاد شده است، دست بکشند، بیبر در یک استوری صمیمانه در اینستاگرام از این مرد 30 ساله علنا ​​تشکر کرد.

او ادامه داد: “چند هفته گذشته برای همه افراد درگیر بسیار سخت بوده است و میلیون ها نفر نفرت زیادی را در اطراف این موضوع مشاهده می کنند که بسیار مضر است. در حالی که رسانه‌های اجتماعی راهی باورنکردنی برای برقراری ارتباط و ایجاد جامعه هستند، لحظاتی مانند این به جای گرد هم آوردن افراد، تنها باعث ایجاد تفرقه شدید می‌شوند.

این پیام پس از آن منتشر شد که این مدل 26 ساله هفته ها حملات آنلاین توسط طرفداران گومز را تحمل کرد که معتقد بودند او بنیانگذار Rare Beauty را مورد آزار و اذیت قرار داده است. همین امروز، گومز پست کرد که بیبر پس از دریافت تهدید به مرگ و “منفی های نفرت انگیز” با او تماس گرفته است.

یک منبع گفت سرگرمی امشب در 14 مارس که هیلی و جاستین برنامه ریزی کرده بودند که بروهاها را نادیده بگیرند تا آتش شعله ور نشوند، اگرچه استراتژی آنها به وضوح تغییر کرد.منبع

او در داستانی که در 24 مارس منتشر شد، نوشت: «می‌خواهم از سلنا به خاطر صحبت‌هایش تشکر کنم، زیرا من و او در چند هفته گذشته درباره چگونگی عبور از این روایت مداوم بحث می‌کردیم.»