هیلاری داف به دوست پسر سابقش ارون کارتر احترام می‌گذارد: «پسر، خود نوجوانی من تو را عمیقا دوست داشت»


هیلاری داف با انتشار پیامی در اینستاگرام به ادای احترام به دوست پسر سابقش آرون کارتر پرداخت.

در 5 نوامبر، مردم تایید کرد که آرون کارتر، ستاره سابق کودک و خواننده «I Want Candy» در 34 سالگی در خانه اش در کالیفرنیا جسد پیدا شد. علت مرگ گزارش نشده است.

هیلاری در پستی در اینستاگرام در 5 نوامبر نوشت: «برای هارون – عمیقا متاسفم که زندگی برایت خیلی سخت بود و مجبور شدی جلوی همه دنیا مبارزه کنی. پسر آیا خود نوجوانی من تو را عمیقاً دوست داشت.»

او پیام خود را با ارسال عشق به خانواده هارون به پایان رساند و افزود: “آرام باش.”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

آرون برادر کوچکتر نیک کارتر از اعضای گروه بک استریت بویز است و اولین آلبوم انفرادی خود را در سال 1997 در تنها 9 سالگی منتشر کرد. در اوایل دهه 00، آرون بزرگترین موفقیت های خود را منتشر کرد، از جمله “Aaron’s Party (Come Get It)” و “That’s How I Beat Shaq”. پس از یک وقفه موسیقی در اواسط دهه 2000، آرون تک آهنگ رپ “Ooh Wee” را در سال 2014 منتشر کرد و پنجمین و آخرین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد. عشق، در سال 2018.

هارون در اوج زندگی حرفه ای خود شروع به قرار ملاقات با او کرد لیزی مک گوایر ستاره زمانی که هر دو 13 ساله بودند. در آن زمان، آرون چندین بار در برنامه های تلویزیونی ظاهر می شد سابرینا جادوگر نوجوان و بهشت هفتم، اما معروف‌ترین بازیگر مهمان در قسمت 2001 بود لیزی مک گوایر، با عنوان “اینجا می آید آرون کارتر”.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع