همه «لوتوس سفید» فصل 2 اعتبارات افتتاحیه تخم مرغ های عید پاک که از دست دادید

HBO

با این حال، چیزی که اعتبارها خراب نشد این است که چه کسی در آن می میرد نیلوفر سفید sفصل 2 و چگونه سرنخ‌های زیادی در مورد آن در برنامه وجود داشت، مانند وسواس دافنه با نمایش‌هایی درباره قتل همسرانشان، فال‌گیر و لباس‌های تانیا. آنها فقط در اعتبارات نبودند. بنابراین اگر به تک تک سرنخ ها توجه نکردید، احساس بدی نداشته باشید. برخی از آنها در دید آشکار پنهان شده بودند، و برخی دیگر برای کاراگاه های واقعی در میان ما ظریف تر بودند.

منبع

HBO

تصویر بعدی زنی است که گردنبند را از روی قایق انداخته است (تایتانیک خیلی؟؟) و نام مایکل ایمپریولی. اگر دقت کنید می‌بینید که زنی که گردنبند را رها می‌کند با مردی همراه است که زانو زده و در حال تعظیم یا التماس است. دومینیک ناامید است که همسرش را پس بگیرد و برای او یک گردن بند می خرد (و سپس کیف پولش را به طور عمده باز می کند).

با این حال، این تصویر به طور خاص با نام F. Murray Abraham (برت) مطابقت دارد. منطقی است، زیرا شیوه لاس زدن شخصیت او بسیار قدیمی است و او در طول سفر رفتارهای بد زیادی مشاهده می کند. در ادامه زنی با یک میمون روی یک زنجیر است که نام جنیفر کولیج (تانیا) ظاهر می شود. این حس پویایی تانیا و پورتیا است، اینطور نیست؟ همچنین می تواند پویایی تانیا و گرگ باشد.

HBO

تیتراژ آغازین فصل 2

تیتراژ آغازین فصل 2

به زوج های متاهلمان برگردیم، تصویر بعدی زنی است که به مردی اشاره می کند که میوه و نام ویل شارپ (اتان) را در دست دارد. تقریباً دقیقاً شبیه آن لحظه در فینال است که دافنه او را به داخل غار برد.

تیتراژ آغازین فصل 2

تیتراژ آغازین فصل 2

HBO

HBO

HBO

HBO

بعدی زنی است که در کنار یک بره رویاپردازی می کند و نام هیلی لو ریچاردسون است. آن زن “سر خالی، هیچ فکری” مطمئناً قرار است فقیر و گنگ پورتیا با استایل افتضاحش باشد. آیا بره بره قربانی است؟ اون هم اونه یا اون تانیا؟ به شما بستگی دارد!

پس از آن، بخشی از همان گاگل، زنی است که به نام سابرینا ایمپاچیاتوره (والنتینا) روی تخت به دو زن برهنه نزدیک شد. این می تواند والنتینا باشد که لوسیا و میا را سرزنش می کند، به گربه های ولگرد غذا می دهد یا خودش به دنبال عشق می گردد.

تیتراژ آغازین فصل 2

دنباله عنوان

سرانجام، نام لئو وودهال (جک) در کنار مردی ظاهر می‌شود که روی مرد دیگری ایستاده و پایش را بین پاهایش قرار داده است. این یا به ما می‌گوید که جک با «عمویش» دعوا می‌کند یا پنهانی پرخاشگر است.

سری بعدی تصاویر در تیتراژ به سرعت می گذرد. برخی از موارد قابل توجه عبارتند از:

 • میمونی با لباس کوچک سوار بر بز. معنای آن بستگی به این دارد که آیا فکر می کردید میمون قبلی نماینده گرگ یا پورتیا است یا خیر. آیا این نشان دهنده نقشه مخفی گرگ است یا لباس های کوچک پورتیا؟
 • پیرمردی که زن جوانی را آزار می دهد – مثل برت با هر زنی که از آنجا می گذرد یا جانشین روکو در میز جلو که مدام ایزابلا را اذیت می کرد.
 • آتش سوزی پشت یک ویلای بزرگ. به نظر من، این یا به معنای واقعی کلمه آتشفشانی را که در پایان می بینیم نشان می دهد یا به طور استعاری نشان می دهد که چگونه جهان همه در حال سوختن است.
 • دو نفر در حال انجام رابطه جنسی دهانی در ساحل. ایتان و دافنه، شاید؟ در این بخش تصاویر زیادی وجود دارد که فقط شاخ هستند، مانند مردی که سینه برهنه یک زن را می مکد، یک فواره بسیار فالیک، سه سوراخ در کنار یک ساختمان، زنان برهنه در حال چیدن نیلوفرهای آبی، یا جفت گیری بزها. آنها می توانند هر کسی باشند. خیلی فصل پر شوری بود.
 • مردی برهنه که به گراز نیزه می زند و بعداً آن را از کنار چشمه ای می برد. من فکر می کنم این قاتل رابطهی است که توسط کوئنتین استخدام شده و قرار بود تانیا را بیرون کند.
 • مردی در حال خونریزی که از پله ها پایین می افتد و زنی که چاقو در دست دارد. این سلاح انتخابی در طول رویارویی تانیا با همجنس‌بازان در قایق تفریحی نبود، اما به نظر می‌رسد که او با همه آنها روبرو می‌شود.
 • تصویری از دختری از اساطیر یونانی به نام لدا که توسط زئوس به شکل قو مورد تجاوز قرار گرفته یا (بسته به اینکه چه کسی داستان را تعریف می کند) مورد تجاوز قرار گرفته است. این، همانطور که چند نفر متوجه شدند و در مورد آن توییت کردند، پیش بینی می شود میا در حال اغوای والنتینا.
 • تنه بسیار رابطهی یک مجسمه شکسته. این می تواند بادامک باشد اما می تواند اتان نیز باشد که در طول فصل مخفیانه پاره می شود و می شکند.

  سپس یک آلت تناسلی وجود دارد … که می بینیم بخشی از یک مجسمه است … و سپس می بینیم که یک سگ روی آن مجسمه ادرار می کند. بازیگر مربوط به آن سری از تصاویر دوست داشتنی تئو جیمز (کامرون) است که اغلب برهنه است و نباید جدی گرفته شود.

  نقاشی ها در تیتراژ آغازین، با توجه به نمایشگاه Vanity Fair ترکیبی از نقاشی‌های واقعی در ویلایی در سیسیل (ویلایی که دافنه و هارپر در واقع شب را در آن سپری می‌کنند) و تصاویری که توسط یک تیم برای ایجاد روایتی برای سکانس طراحی شده‌اند. آنها به طور خاص هر تصویر را با نام هر بازیگر بر اساس لحظه خاصی در فصل 2 یا یکی از موضوعات اصلی شخصیت خود جفت کردند.

  تیتراژ آغازین فصل 2

  دنباله عنوان

HBO

دنباله عنوان

تیتراژ آغازین فصل 2

بعدی، و بخشی از همان خط داستانی، اوبری پلازا (هارپر) و دو پرنده در حال دعوا هستند – مانند کامرون و همسرش ایتان در پایان فصل بر سر او دعوا می کنند. یا شاید حتی نماد شخصیت های رقیب هارپر و دافنه.

تیتراژ آغازین فصل 2

تیتراژ آغازین فصل 2

چند تصویر بعدی به ظاهر بی گناه هستند. نام آدام دیمارکو (آلبی) بر روی مردی که برای زنی موسیقی می نوازد در حالی که او در حال استراحت است و با محبت به او نگاه می کند، ظاهر می شود. این فانتزی “مرد خوب” آلبی است، درست است؟ نام مگان فاهی (دافنه) بیش از دو کروبی است – مانند دو فرزند او در خانه که ممکن است محصول زنا باشند یا نباشند.

اولین نقاشی مردی است که به یک زن تعظیم می کند. درباری، رمانتیک و به طور سنتی دگرجنس گرا است. سپس دوربین بزرگ‌نمایی می‌کند تا زنی را نشان دهد که روی آن دو جاسوسی می‌کند – زیرا وقتی دقیق‌تر نگاه می‌کنید همه چیز پیچیده‌تر می‌شود. یکی از اولین تضادها در این فصل اصرار هارپر بر این بود که رابطه پر از PDA کامرون و دافنه کامل نیست و او درست می‌گفت. بسیاری از داستان‌ها یا داستان‌های این فصل به خیانت و حسادت مربوط می‌شوند.

HBO

HBO

HBO

سپس ضربان کاهش می یابد و sh*t وحشی می شود

تیتراژ آغازین فصل 2

حالا که نیلوفر سفید فصل 2 تمام شد می توانیم به عقب برگردیم و واقعا تجزیه و تحلیل کنید که چه سرنخ هایی ممکن است در تیتراژ آغازین وجود داشته باشد یا نباشد. آیا چند تا از آن نقاشی ها در حالی که در حال پخش موسیقی بودید توجه شما را به خود جلب کرد؟ در آنجا کمی پیش بینی وجود داشت. بیایید آن را تجزیه کنیم. تباه کنندهاگر آن obv نبود، برای نیلوفر سفید پایان فصل 2

صحبت از گرگ، بعدی تام هالندر (کوئنتین) و جمعی از مردان و زنان نیمه برهنه است که شبیه مجسمه های مرمری هستند و یادآور مهمانی هایی هستند که او دوست دارد برگزار کند.

بعد یک گربه عجیب و غریب با یک پرنده مرده است. این سیمونا تاباسکو با نام مستعار لوسیا است، عزیزم! او پولش را گرفت (جایزه اش، مثل یک پرنده) و با خوشحالی کنار رفت.

سپس یک مرد و یک زن با هم سوار الاغ می شوند و نام جان گریس (گرگ) است. آن یکی، با توجه به نمایشگاه Vanity Fair، بسیار سرراست است. این سواری نمادین وسپا آنهاست.

HBO

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ابتدا، تصاویر با نام بازیگران و ~موضوعات کلی~ مطابقت دارند

سپس نام Beatrice Grannò (Mia) با تصویر یک ابوالهول رابطهی ظاهر می شود. مانند ابوالهول، میا بر عمل در هتل نظارت می کند و قبل از انجام حرکت مشاهده می کند.