همه طرفداران این را در مورد موهای رنگین کمانی پاستلی سلنا گومز می گویند

حالا در حالی که خانواده آدامز فریاد نمی زنند، طرفداران و فالوورها همه همین را در نظرات می گفتند. “او در دوران عید خود است” – نظری که تاکنون بیش از 5 هزار لایک به خود اختصاص داده است.

اکنون… ما آنقدر در بازی بوده ایم که بدانیم احتمالاً یک کلاه گیس است، اما این باعث نمی شود که ظاهر آن کمتر سرگرم کننده باشد. چیزی که ما نمی دانیم، آیا این کلاه گیس برای آن نیاز به سشوار اضطراری با دست خشک کن دارد؟…منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

منظورم این است که نمی توانید شباهت ظاهری این دو را انکار کنید. در حالی که یکی دیگر از پیروان به سادگی; مورد علاقه ما نوشت: “فقط می دانستم که نظرات درباره Enid خواهد بود.” “دوست من میشی؟ من چهارشنبه میشم😂” میبینیم اونجا چیکار کردی آرتینا.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

با خطوط ملایم صورتی، آبی، نارنجی، زرد، سبز و یاسی، به راحتی می توان متوجه شد که چرا با اتاقی دوست داشتنی چهارشنبه با رنگ پاستلی که به BFF تبدیل شده است، مقایسه شده است. برخی از بینندگان حتی سلنا را با این شخصیت اشتباه گرفتند، با نظراتی مانند؛ «چرا فکر کردم این از انید است چهار شنبه“، و؛ “برای یک ثانیه فکر کردم از Enid است چهار شنبه تا زمانی که نام کاربری را دیدم😭😂”

ما شاهد یک انبوه کامل از چهار شنبه الهام‌بخش ظاهر مد و زیبایی از زمانی که نمایش پرطرفدار صفحه‌های ما را در اختیار گرفت، و آخرین ویدیوی سلنا گومز از TikTok نیز به این نمایش گره خورده است. نه او موهای تیره اش را بافته یا با آسترش شیک نشده است. سلنا در واقع به تازگی رویای Candlyland از هایلایت های رنگین کمان پاستلی را در یک باب بلوند سفید کننده به نمایش گذاشته است.

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و ما اینجا هستیم. برای. آی تی. – یا به قول یکی دیگر از طرفداران؛ “آن را به ENID SLAY”.