همه افراد مشهور در مهمانی مایکل روبین در همپتونز 2023

اینستاگرام

و اگر تمایل دارید که در این لیست مهمانان به صورت نایب زندگی کنید، لوری هاروی حجم زیادی از مطالب را در TikTok پست کرد – از جمله یک ویدیوی نمادین قبل از مهمانی با دوستان مشهورش:

و تصاویری از مهمانی واقعی:

اوه، و قبل از اینکه برویم: ظاهراً دعوت‌ها به این مهمانی آنقدر آرزومند است که در گذشته مردم سعی کرده‌اند «هفت چهره را برای خرید به آن‌ها» پیشنهاد دهند.

هد شات مهرا بونر

میلیاردر مایکل روبین در تعطیلات آخر هفته جشنی پر از افراد مشهور در همپتونز برگزار کرد و به معنای واقعی کلمه هر کس آنجا بود. مثلاً نام یک فرد مشهور را بنویسید، به احتمال زیاد آنها در این مراسم حضور داشتند و لباس کاملاً سفید پوشیده بودند.

همچنین، در صورتی که کلمات “مایکل روبین” به معنای واقعی کلمه برای شما معنایی نداشته باشد، او مدیر عامل Fanatics است. اگرچه، او ابتدا پس از فروش شرکت GSI Commerce به eBay به قیمت 2.4 میلیارد دلار، شروع به کسب درآمد کرد. و صحبت از میلیاردها، فوربس گزارش می دهد که کل دارایی خالص روبین تا سال 2023 11.4 میلیارد دلار است. بنابراین بله، او قطعاً می تواند میزبانی یک مهمانی غول پیکر را با هر فرد مشهوری انجام دهد.

مطابق با صفحه ششملیست مهمانان شامل جاستین بیبر، بن افلک، امیلی راتایکوفسکی، جی زی، تام برادی، هیلی بیبر، وینی هارلو، جنیفر لوپز، تراویس اسکات، کلی رولند، جک هارلو، دیکسی داملیو، جاناتان چبان، کوری گمبل، کیم کارداشیان، لوری هاروی، جاستین اسکای و کندال جنر.

Mehera Bonner یک نویسنده مشهور و اخبار سرگرمی است که از Bravo و نمایشگاه عتیقه جات با همان اشتیاق، او قبلاً سردبیر سرگرمی بود ماری کلر و بیش از یک دهه فرهنگ پاپ را پوشش داده است.منبع

در همین حال، ام راتا نگاهی اجمالی به قیافه‌اش گذاشت: یک لباس مجلسی ژولیده.

emrata

در ماه ژوئن، صفحه ششم گزارش داد که مایکل روبین “برخی از داغ ترین رستوران های نیویورک” را برای مهمانی به خانه 50 میلیون دلاری خود در بریج همپتون می آورد، از جمله پیتزای محبوب لوکالی و همچنین کوسینا آلبا.