هشت کارت تاروت شمشیر به معنی: راست، معکوس، کلمات کلیدی

8 شمشیر چاپ کارت تاروت
مجله تاروت جادوگر مدرن

شمع هشت شمشیر

دوشنبه های عارفانه
mysticmondays.com

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

آیا احساس می‌کنید تحت تأثیر شرایط فعلی خود قرار گرفته‌اید و به ظاهر راهی برای خروج ندارید؟ اگر همه چیز متفاوت بود … اما اینطور نیست ، و حتی اگر هم بود ، چه کاری می توانستی انجام دهی ای بازنده رقت بار؟ من هرگز با شما اینطور صحبت نمی کنم، اما متأسفانه هشت شمشیر با کارت تاروت صحبت می کنند. وقتی در خواندن تاروت ظاهر می‌شود، این کارت به راه‌های غیرمفیدی اشاره می‌کند که ما خود را عقب نگه می‌داریم، چه از طریق محدودیت‌های خود تحمیلی، صحبت‌های مضر با خود، یا یک طرز فکر شدید منفی.

Cosmo Tarot: The Ultimate Deck and Guidebook

مجله تاروت جادوگر مدرن

استرلینگ اتوس
amazon.com

لازم نیست زندگی اینگونه باشد، اما شما باید چند حرکت اساسی انجام دهید و تغییرات بسیار مورد نیاز را آغاز کنید. ابتدا، مسئولیت خود را در این موضوع به عهده بگیرید. این همه فقط برای شما اتفاق نیفتاد، شما در این پویایی هم شرکت کردید. اشکالی ندارد، همه ما آنجا بوده ایم! چه یک دوستی مسموم، یک رابطه عاشقانه رضایت‌بخش که خیلی طولانی شده است، یا کاری که دیگر انجام نمی‌شود، این فرصتی است که با شروع جدایی، اطلاع دادن و در نهایت دفاع از خود به آن پایان دهید. و PS: اگر شرایط نیاز به عذرخواهی دارد، این کار را انجام دهید تا به طور کامل ادامه دهید.

هشت شمشیر معنی معکوس

8 شمشیر چاپ کارت تاروت

چاپگرها
etsy.com

28.00 دلار

گاهی اوقات ما واقعاً بدترین دشمنان خود هستیم، اما زمانی که راه هایی را که در حال محدود کردن قدرت خود هستیم را بپذیریم، می توانیم دیدگاه خود را تغییر دهیم تا فعال تر، مثبت تر و توانمندتر باشیم. و این، عزیزم، زمانی است که می‌توانیم تغییرات اساسی در زندگی ایجاد کنیم تا واقعیتی جدید ایجاد کنیم: زندگی حتی بهتر از آنچه قبلاً تصور می‌کردیم.

هشت کلمه کلیدی شمشیر

آیا تا به حال خود را در یک گودال استعاری از ناامیدی یافته اید؟ شاید در شرایطی که آنقدر از کنترل خارج شده است که احساس می کنید هرگز خود را از آن خارج نخواهید کرد؟ آیا تسلیم این ایده شده اید که تا آخر روز در یک بدبختی بی پایان گیر افتاده اید؟ (کمی دراماتیک درسته؟) چطوری به اینجا رسیدی؟؟؟ من با شما واقعی خواهم بود: واقعاً مهم نیست که چگونه به اینجا رسیدید، اما مهم این است که چگونه خود را از این وضعیت خارج کنید. و بله، شما می توانید شرایط خود را تغییر دهید – حتی اگر احساس ترس کاملاً فلج کننده باشد.

این یک لحظه مهم است! این وضوح در قالب پذیرش خود، قدرت در اختیار و حاکمیت است. مهم نیست کجا بوده اید یا چه چیزی را پشت سر گذاشته اید، شما با اتفاقات بدی که برایتان افتاده است تعریف نمی شوید. شما از گذشته خود رها شده اید، از عادات و الگوهای قدیمی خود بی بند و بار هستید و به روی احتمالات آنچه در پیش است باز هستید. شما بر این چالش ها غلبه کرده اید! هشت شمشیر معکوس یادآور کیهانی شماست که شما نویسنده داستان خود و خالق واقعیت خود هستید. خودتان را حدس بزنید! تو اینو داری بی بیمنبع

باورهای خود محدود کننده، ذهنیت قربانی، عقب نگه داشتن خود، خودگویی منفی، به دام افتادن، تفکر بیش از حد، زندانی شدن، از دست دادن قدرت، تغییر دیدگاه

هشت شمشیر به معنای راست