هزینه صافکاری pdr صافکاری پی دی ار چیست | mehrariya

هزینه صافکاری pdr صافکاری پی دی ار چیست | mehrariya

برای اطمینان از اینکه بهترین تعمیر را برای صافکاری بعدی خود انجام می دهید، مطمئن شوید که تکنسین صافکاری شهرت خوبی داشته باشد، سال ها تجربه داشته باشد و واقعاً واجد شرایط انجام این صافکاری pdr شرق تهران کار باشد. تعمیرات می تواند تنها چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد و تا 70 درصد از هزینه های صافکاری سنتی صرفه جویی کند. بسته به نوع آسیبی که دارید، هزینه صافکاری pdr متفاوت خواهد بود. صافکاری pdr  فرآیندی نوآورانه است که باید توسط تکنسین ماهر انجام شود تا به نمای بیرونی خودرو آسیبی وارد نشود.

  • این روزها افراد زیادی علاقمند به این رشته شغلی هستند، اما به عقیده کارشناسان بهترین صافکار کسی است که کار خود را به صورت حرفه‌ای انجام داده و هیچ موج، فرورفتگی و برجستگی بر روی سطح بجا نگذارد.
  • هرکدام از این میله ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند و همانطور که گفتیم کاربرد های آنها نیز متفاوت است.
  • تعمیر تورفتگی بدنه خودرو که به PDR (Paintless Dent Repair) معروف است، یک فرایند نسبتا جدید برای ترمیم و از بین بردن گودی های جزئی، قری های کوچک و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل است.
  • برای بیرون کشیدن  از قسمت بیرون بدنه ، چسب و یا برگه هایی خاص طراحی شده است که در اثر کشش آسیبی به رنگ وارد نمی شود.
  • خود (pdr) نیز مخفف dent repair) paintles) به معنی صافکاری بدون نیاز به رنگ می‌باشد.

همچنین برای استفاده از دستگاه PDR، نیاز به تخصص و مهارت در این زمینه دارید. برندهای مختلفی به تولید ابزار صافکاری PDR مشغول هستند از برندهای چینی گرفته تا برندهای معروف آمریکایی. بنابراین برند و کشور سازنده ابزار صافکاری PDR تاثیر ویژه در قیمت آن خواهد داشت. اگر می خواهید ابزار PDR خریداری شده برای شما طول عمر و دوام بالایی داشته باشد باید سراغ برندهای معتبر بروید که نیازمند به پرداخت هزینه بیشتر است. با این حال درصد خرابی در این تجهیزات و ابزار بسیار کم است و به نوعی صرفه بلند مدت خواهید داشت. اگر جزو تعمیرکاران حرفه ای شهر هستید و در طی مدت زمان کوتاهی باید تعداد خودروهای زیادی را تعمیر کنید و فرآیند صافکاری آن ها را انجام دهید باید از هات باکس استفاده کنید.

مرحله اول:ارزیابی ناحیه اسیب دیده خودرو و مقدار اسیب دیدگی بدنه خودرو

اما بسیاری از مسائل باعث میشوند تا شما از صافکاری در غرب تهران استفاده کنید. تصور کنید در این خیابان های شلوغ و ترافیک های سنگین تهران دچار تصادف شوید. ضربه وارد شده به خودرو شما به سنگین باشد شما مجبور به مراجعه به مراکز خدماتی خودرو هستید. حالا در چه شرایطی نیاز هست تا روی خودرو شما صافکاری در غرب تهران انجام شود. زمانی که خودروی شما در تصادف آسیب میبیند، شما به مراکز خدمات خودرو در تهران مراجعه میکنید.

صافکاری چقدز زمان میبرد؟

بی رنگ در آمدن خودرو منوط به این است که در ضربات، رنگ خودرو دچار آسیب نشود. به طور مثال در فرورفتگی های ناشی از تصادفات سبک، برخورد تگرگ، سنگ و … این روش بسیار موثر خواهد بود. این روش با توجه به خاصیت فنری بودن بدنه و جنس الیاژ آن، بالاترین کیفیت را به مشتری ارئه میدهد. ما در استار لوکس با در دست داشتن ابزار آلات تخصصی یکی از بهترین ها در صافکاری PDR در تهران هستیم. کیفیت این کار به تجربه متخصصین و ابزار الات مورد استفاده بستگی دارد.

استفاده از ابزار بی کیفیت می تواند آسیب بیشتری به خودرو وارد کند و منجر به بروز خسارت شود. یکی از دغدغه های مهم تعمیرکاران حین خرید ابزار صافکاری PDR، قیمت این محصول است. به عنوان مثال ممکن است شما تعداد محدودی از ابزارهای PDR را برای حرفه خود نیاز داشته باشید. پکیج های مختلف ابزار صافکاری PDR، تعداد و انواع خاصی از این ابزار را در پکیج خود جای می دهند. بنابراین تعداد ابزارها و نوع آن ها تاثیر مستقیم در قیمت خریدتان خواهد داشت.